Wpis z mikrobloga

@hanna-borowska:Witam.Jesli ktos smie twierdzic, ze po 50-ce trzeba byc tylko powaznym to naprawde brak mu poczucia humoru.Swiat pedzi coraz predzej i predzej, ludzie mkna w niewiadomym kierunku byleby tylko gdziekolwiek dotrzec w pogoni za pieniedzmi.Nie maja czesto czasu ni sily by dotrzec tam gdzie podazaja.Zanim sie obejrza sa juz w wieku emerytalnym, staja sie gnusni i zrzedliwi.Kto? Spytam jeszcze raz-kto zabroni mi byc szczesliwym, bawic sie i cieszyc z zycia? Moim zdaniem ta sztuka udaje sie tylko nielicznym.Pozostali? No coz? Twierdza, ze nie wypada, nie maja w sobie dosc odwagi.Ja mam i na przekor wszystkim powiem:ludzie, bawcie sie bo jutro moze juz byc za pozno.
Pobierz hanna-borowska - @hanna-borowska:Witam.Jesli ktos smie twierdzic, ze po 50-ce trzeba ...
źródło: comment_3zLrtWUPwXtEmp1shGeQRQ1OKjz9Fmoh.jpg
  • 7
Nie wszystkim sie musi podobac,zasada jest taka: kto nie chce nie oglada. Ja tego co nie chce nie ogladam. Proste.ktos lubie sie posmiac a ktos lubi byc zgnusnialy. Jego sprawa . Ja jestem wolnym czlowiekiem i robie to co chce nie to co musze.Moj wybor . Nikt mi nie bedzie zycia ukladal i nikt nie bedzie mi mowil co mam robic. Ja uznaje zasade- albo masz wyj....e albo masz prze.....e