Wpis z mikrobloga

Hej,
mam pytanie do was, zastanawiam się nad zmianą banku, mam w WBK, no i ostatnio podniosły się opłaty za wszystko, więc myślę nad zmiana, ogólnie interesuje mnie głównie,
* możliwość wypłacania z bankomatów różnych za darmoszke (5x w miesiącu wystarczy),
* przelewy za darmoszkę,
* konto oszczędnościowe,

Zastanawiałem się nad ING oraz nad mBankiem

#bank #wbk #ing #mbank #kontobankowe

---
pozdrawiam Adam :)
  • 13
  • Odpowiedz
@MichaelT128 mam wpływy >1000zł/msc, no ze wsystkich nie ma wypłat, no ale byłem wstanie to zaakceptować, bo można w ING i w Euronecie/Eurocashu (coś takiego), więc byłem w stanie to przeżyć.
@Obscured w ogóle mi to nie imponuje, jestem praktycznym prostym facetem, ma działać, a nie wyglądać :D
@ZespolmBanku muszę poczytać o waszej ofercie, koleżanka z pracy polecała, współlokator polecał mi ING, dlatego też o tym banku myślałem, ale może rzeczywiście warto się rozejrzeć i was również.

Ale rozumiem, że wypłaty z bankomatów, konto oraz przelewy są za darmo?
Można
  • Odpowiedz
@boczkoOczko: Od jakiegoś czasu interesuję się sektorem kont osobistych w polskich bankach. Nie jestem na pewno żadnym wielkim specjalistą, ale jakieś tam rozeznanie posiadam i z chęcią pomogę Mirkom szukającym dobrego rozwiązania dla siebie. Poniżej prezentuję całkowicie subiektywny zestaw kont, którym przyjrzałem się nieco bardziej, a sporo z nich osobiście przetestowałem. Dla uproszczenia podaję tutaj tylko główne cechy tych kont, czyli przede wszystkim opłaty za prowadzenie konta, używanie karty płatniczej i wypłaty z bankomatów. Więcej szczegółów można uzyskać klikając w odnośnik do bardziej szczegółowego opisu lub zadając mi pytanie. Postaram się pomóc w miarę moich możliwości.

1.1. Konto 360º w Banku Millennium
0 zł za otwarcie konta
0 zł prowadzenie konta, kartę do konta i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie jeżeli w danym miesiącu na konto wpłynie minimum 1000 zł z innego konta oraz jeżeli w danym miesiącu na rachunku zostanie rozliczona minimum 1 transakcja bezgotówkowa wykonana kartą
bardzo
  • Odpowiedz