Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że ta gra jest słaba.
1. Nie czuję klimatu I Wojny Światowej tutaj, ani trochę, gdzie IIWŚ we wcześnejszych bf'ach, codach i innych badziewiach czułem fest. No i jeszcze ta denerwująca spikerka w tle.
2. R--------l jak w BF4, respię się, ginę, respię się, ginę i tak w kółko, gość wybiega, oddaje w niego 6 strzałów celnych, ten dobiega i morduje mnie bagnetem, no normalnie fuck logic
3. Optymalizacja - ale to jest tylko u mnie problem - na sprzęcie i5-3470, 8gb ram 1866mhz, gtx 760 mam 30-35 fpsów na low z dużymi spadkami. I to na rozdziałce 1440x900! Nie rozumiem, gdyż nawet taki Wiedźmin 3 na mojej rozdziałce na wysokich ustawieniach działa w 50-55 fpsach

No ale żeby nie było, że same minusy
4. Gra posiada naprawdę bardzo ładną oprawę graficzną. Nic dodać, nic ująć
5. Menu. I to chyba w moim odczuciu najlepszy element tej gry. Rezygnacja z battleloga i przeniesienie tego wszystkiego do gry, po prawej stronie znajomi, wszystko fajnie, intuicyjnie.

Na razie na szybko, ale nie przekonuje mnie to zupełnie do siebie, nie czuję żadnej frajdy z gry, nie to, co przy open becie overwatcha, gdzie w weekend spędziłem z 20h, jak nie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bf1 #battlefield1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach