Wpis z mikrobloga

Miałem (i mam) wiele różnych zestawów audio. Głośniki przy kompie, niezłej jakości audio przy TV oraz parę innych zestawów głośników schowanych w pudlach, bo nieużywane. Wszystkie z nim mają problem z kablami. Trzeba je poruszać "aby zaskoczyły", w przeciwnym razie nie ma dźwięku z jednego głośnika. To jakaś plaga. Istnieją na świecie głośniki nie mające tego problemu?

#kiciochpyta #gorzkiezale #komputery #audio
  • 6
  • Odpowiedz
@Ainsley uszkodzone mechanicznie kable jack. Proponuję zakup kabli za CO NAJMNIEJ 5000zl. Wtedy nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach. A najlepiej te z firmy M&M somPany .zoo. które są używane przez amerykańskie wojsko. Koszt 100000 pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Djkudlaty: Nieważne jak delikatnie się z nimi obchodzę (stoją ciągle w jednym miejscu, kable nie są narażone na jakiekolwiek pociągnięcia, etc.), to zawsze w końcu napotykam ten problem. Obecne głośniki przy PC działają doskonale jak się odpowiednio ustawi kable - czasem wystarczy je podotykać i jest ok.

  • Odpowiedz
Istnieją na świecie głośniki nie mające tego problemu?


@Ainsley: te na bluetooth ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja to przerabiam w słuchawkach systematycznie.
  • Odpowiedz