Wpis z mikrobloga

Ukończyłem DOOMa. Najlepszy FPS na PS4 jaki się pojawił. Nie żadne farkraje czy inne gówna gdzie zdrowie automatycznie ci się odnawia. Tutaj jest prawdziwy survival dla prawdziwych graczy, a nie cienkich lojtasów, którzy pierwszy raz pada do ręki biorą i muszą być prowadzeni za rączkę. Rozgrywka pomimo że trudna, to jest baaaardzo satysfakcjonująca i gra się po prostu jednym tchem. Najbardziej mnie zaskoczyło jak wyskoczył taki gruby wielki potwór (Mancubus). Myślę- boss? Ni #!$%@?. Zwykły stworek który od tamtej pory pojawiał się w ilości x3 (lub więcej) za każdym razem. To mi się bardzo podoba, zmuszani jesteśmy do ciągłego ruchu, biegania, skakania, bo kampiąc zginiemy.

Najmniej podobało mi się zakończenie. Było dobre ale zrobili niestety cliffhanger, który powoduje spory niedosyt i człowiek chciałby włożyć już płytę z DOOM 2 aby kontynuować. Dwójkę chyba wezmę w premierę jeśli powstanie. Dla mnie gra 10/10 bo w końcu jakiś shooter, który wymaga skilla, a nie chowania się za osłonami. Idziesz, #!$%@?, zmieniasz broń, #!$%@? jeszcze mocniej. System power upów i znajdziek spoko, teraz tylko wziąć i zrobić 100%. A, no i napisy końcowe były fajnie zmontowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #playstation4 #doom #gry #opiniawlasna
F.....i - Ukończyłem DOOMa. Najlepszy FPS na PS4 jaki się pojawił. Nie żadne farkraje...

źródło: comment_C6BdnWiDoZIJ8KMPDmrciPhl8SNLMEuc.jpg

Pobierz
  • 11