Wpis z mikrobloga

  • 494
No #!$%@? nie wytrzymie, za każdym razem, każdym jednym kiedy jadę autokarem siadają za mną małe dzieci. Jak to jest, 46 miejsc w autobusie a one zawsze za mną a potem 3h słucham tego #!$%@?
Mame a co to? A po co?
Mame a wiesz, że puściłem baka?
A czemu ten pan jest cały na biało?
A najgorsze jest jak się trafi jakiś głupi barbec co ryczy cała drogę i drze te lysa bułę
No do #!$%@? Pana, apeluje do was rodzice, nauczcie te małe gówna zamknąć ryj, błagam (,)
#takbylo #pracbaza #gowniaki
  • 71
  • Odpowiedz
via Android
  • 297
@blaiseblaise mnie jeszcze #!$%@? jak człowiek im kulturalnie powie, żeby #!$%@? to dziecko w końcu zamknelo te lysa dupe a oni wielce oburzeni, że kim ja jestem żeby ich dziecko pouczac... Brak słów
  • Odpowiedz
@Zaax: luz, pode mną mieszkają takie cyce, które mają gówniaki dwa i większy taras. Dzieciaki tam cały czas drą mordę. Ludzie nie rozumieją, że mieszkają w bloku i nie są #!$%@? sami. Wydaje im się, że mają taras to #!$%@? rezydencja Carringtonów od razu i można #!$%@?ć różne harce....Trochę kultury i poszanowania spokoju innych.
  • Odpowiedz
@fstq: najlepszy argument( ͡° ͜ʖ ͡°) "Poczekaj aż będziesz miał swoje". A może będzie miał karne dzieciaki, które będą się go słuchały i nie darły mordy kiedy mówi im, żeby tego nie robiły? Co Ty na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 46
@Zaax No dziwne, że małe dzieci zadają pytania XD A jeśli chodzi o krzyczenie czy płacz dziecka to pewnie z 70% rodziców nie wiedzą jak się w takiej sytuacji zachować. Też mnie wkurza jak się dzieci drą, ale trochę empatii bo to naprawdę nie jest takie łatwe jak ci się wydaje.
  • Odpowiedz