Wpis z mikrobloga

ej jak byłam guwniakiem to byłam całkiem mądrym guwniakiem i bardzo mnie bolało jak rodziciele nie doceniali tego i tylko porównywali do guwniaków znajomych które radziły sobie lepiej (a czasem tak wcale nie było, ale wierzyli ), a całe niedostosowanie społeczne uznawali za moją winę i nie chcieli mi pomóc w żodyn sposób

ja taka nie będę


#depresja #gorzkiezalenadobranoc
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko porównywali do guwniaków znajomych

@Hilde_delaGruz: Rodzice zawsze znajdą w okolicy:
1. Kogoś, kto jest zdolniejszy od ciebie
2. Kogoś, kto ma ciężej od ciebie
żeby udowadniać jakie masz wspaniałe warunki i jak się mało starasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hilde_delaGruz: bardzo współczuję :(
Ale może nie zakładaj, że dzieci mieć nie będziesz skoro je lubisz. Wcale nie musisz powielać błędów rodziców. Mama mojej mamy wychowywała dzieci w bardzo rygorystyczny sposób, kiedy moja mama miała 17-18 lat nie mogła wychodzić na imprezy, musiała ukrywać fakt, że ma chłopaka, musiała się tylko uczyć. Mama często wymykała się z domu, oklamywała matkę praktycznie codziennie. Gdy byłam nastolatką mama miała do mnie 100%
  • Odpowiedz
@Hilde_delaGruz: same here. ojciec miał w dupie moje oceny i nawet się o nic nie pytał, a matka wiecznie była niezadowolona. dostawałam 4+ z czegoś, leciałam z uśmiechem na ryju żeby się jej pochwalić to zamiast jakichś gratulacji było tylko "a czemu nie 5?" od razu się k---a odechciewało uczyć, a i tak trzeba było, bo weź przynieś jeszcze gorszą ocenę to byłaby inba...
  • Odpowiedz