Wpis z mikrobloga

@Wujek_Fester: To pewnie już masz plan wyjazdu ale polecę ci słynna plaże Teresitas + punkt widokowy obok,wycieczke samochodem w góry Anaga,całodniowa wyprawa do wąwozu Masca (dosyc ciezko),plaża socorro niedaleko Puerto (plaża dla surferów pół metra od brzegu fale potrafią porwać dorosłego chłopa i wyrzucac na brzeg),Loro parque drogo ale naprawde warto,Los gigantes fajna plaża i niezapomniany widok.Wrzucaj tu foty z wyjazdu zazdroszczę :)
@Wujek_Fester: swoje najlepsze wakacje spędziłem na teneryfie.
jak ci sie znudzi leżenie to leć w góry anaga. przepięknie jest. Tak jak @Prokurator1990 napisał wąwóz Masca też zajebisty. Ja polecam opcje "w dół" i motorówką ( 8 ojro chyba) do Los Gigantes na zachód słońca.
Muszę tam wrócić.

A i El Puertitto ekstra, przy odrobinie szczęścia uda się zobaczyć żółwie :)
@Wujek_Fester: teneryfa jest super skomunikowana. w kiosku (nie każdym, musi być naklejka TITSA) kupujesz karte za 15 lub 25 euro i przy wejściu się odbijasz w kasowniku. jest to o tyle lepsze od jednorazowych biletów że każdy przejazd masz 30% taniej. zjechałem sporą część wyspy w ciągu dwóch tygodni i ani razu nie korzystałem z samochodu.

takie dwa linki znalazłem w swoich notatkach ale ręki nie daję że aktualne rozkłady -