Wpis z mikrobloga

@sydal: czekaj czekaj, obejrzałeś filmik jak pągowski tłumaczy jak zabijać na aim dm po czym ledwo wyszedłeś na plus w meczu na lemy?xD
@fbkq: musisz miec naprawdę smutne zycie zeby sie czepiac o takie gowna raz piszesz ze slabe staty a potem ze goscie z gorszymi ode mnie grlali dobrze xD zreszta cytuajac klasyka szkoda strzepic ryja wracaj na globale
@sydal: smutne życie to ty musisz mieć uważając że ktoś cię tu atakuje xD jebnij się w ten pusty łeb xD napisałem że to nie jest kerowanie 2v5 tylko wszyscy u ciebie grali dobrze, zrobiłeś 54 punkty a gość pod tobą 48, następny 41, to nie jest słaby wynik xD obecnie nie mam konta w globalu więc nie mam gdzie wracać, pocieszam się faktem orania takich spinaczy jak ty ( ͡
Pobierz fbkq - @sydal: smutne życie to ty musisz mieć uważając że ktoś cię tu atakuje xD jebn...
źródło: comment_kIfhbiOiGFgMXRXxfpx82XpDSEMpKE8p.jpg
@sydal: jak już nie masz o co zapłakać to fps xD chyba myślałeś że każdy ci tu przytaknie że wykerowałeś gre a trafiłeś po prostu na dobrą drużynę i wszyscy zagraliście dobrze xD
@fbkq: post był w formie żartu ale widzę że jednak masz problemy emocjonalne i go nie zrozumiałeś to smutne no ale cóż. Cieszę się że jesteś lepszy ode mnie bo pewnie jesteś ale jednak żeby sobie cisnąc po gościach słabszych to jednak musieli cię bić w szkole XD
@sydal: napisałem już dwa razy że zagrałeś dobry mecz jak i cała twoja drużyna a ty dalej uważasz, że cię pocisnąłem xDDDDDDDDDD idź na jakiś detmecz rozładuj emocje, przy okazji poćwiczysz