Wpis z mikrobloga

Ej mireczki a #assettocorsa - też macie spadek wydajności po 1.8? Hulało wcześniej wszystko na w miarę średnich detalach a teraz na Magione na nawrotkach mam wyraźne żabkowanie do nawet 17fps (ta sama trasa i auto na prostych bez problemu 60+ fps). Testowałem na różnych trasach i różne auta i wszędzie to samo.

Czy to dlatego żeby #consolepeasants nie mieli już bólu dupy że im klatkuje a na PC nic?

R9 380 4GB w 1920x1080 chodziło do tej pory bez zarzutów - zmniejszyłem AA do 2x i problem zniknął, ale trochę jednak te piksele kłują oczy :/

Miał ktoś tak jeszcze czy tylko ja?

Wołam też #acleague boście obeznani w temacie i się rozerwiecie dając mi dobre rady zamiast stresować się przed wyścigiem ostatnim w tym maluczkim bieda-sezonie bez oficjalnego sponsora ( ͜͡ʖ ͡€)

  • 3
@Mokrysedes: już parę osób mówi, że ma problem z fps na 1.8 @patyk15 wspominał ostatnio. U mnie jest +2,3 fps'y po patch'u. Spróbuj odznaczyć full screen rendering. Nie wiem dlaczego, ale u mnie jak zaznaczę tą opcje, to płynność i fps'y spadają dramatycznie -_- a przy wyłączonej są problemy z apkami. I taka AC jest. Ciągle jakieś detale są nie tak( ͡° ʖ̯ ͡°)