Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: no wiem, ale jak zastygnie i odkręcę a potem znów przykręcę to już nie będzie trzymać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mam nigdzie w pobliżu sklepu modelarskiego a online to wysyłka pewnie wyjdzie więcej niż kilogram takich nakrętek
  • Odpowiedz
Dobrym rozwiazaniem jest tez kupowanie wszystkich takich samych silnikow, z prawym gwintem. Wtedy latwo dostac nakretki :) i sie nie odkrecaja same jak dobrze koreci. #protip
  • Odpowiedz
latasz we wro?


@Sh1n: trochę się bawiłem, ale mało czasu mam. W sumie to sprawdziłem tylko czy dron lata, pstryknąłem fotki z nieba, trochę go poobijałem i czeka na więcej. Mam "swoją" polankę na terenach wodonośnych.
  • Odpowiedz
@Sh1n: gdzieś na końcu mirko wygrzebałem, ze rok temu pokazywałeś swój zestaw. Gdzie latasz? Cały czas bije się z myślami czy kupić zestaw do FPV. Na youtubie widziałem kilka filmików zgranych wprost z kamerek FPV i jakość dosyć słaba, praktycznie nic nie widać... Chciałbym kiedys na zywo zobaczyć i się przekonać.

Przykład: https://www.youtube.com/watch?v=DL7bABehHSc
Przecież tu nic nie widać :)
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Kupić, raz spróbujesz z FPV i nie będziesz widzieć sensu latania bez. Na filmiku nagrywanie było pewnie przez nagrywarkę DVR która dodatkowo psuje jakość obrazu.
  • Odpowiedz
@pixel_: właśnie dlatego, że nie mam FPV to nie znajduję czasu na latanie (bo troche nudno). W ciemno kasy nie chce w to ładować. Liczę, że znajde kogoś kto pokaze mi obraz na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pixel_: ja mam normalne silniki z normalnym gwintem i nigdy mi się ta nakrętka nie odkręciła. Bierzesz kluczyk 8 i dokręcasz na full, nie ma nawet takiej możliwości żeby to się odkręciło.
  • Odpowiedz
@Norwag93: No spoko, tylko mam już silniki z lewym gwintem i potrzebuję nakrętek na te silniki żeby mieć co dokręcić :D
@Wychwalany: @Sh1n: Ja mam jakąś słabą kamerkę z cebuli jd.com i gogle quanum v2 i lata się spoko choć obraz mógłby być trochę wyraźniejszy :D
  • Odpowiedz
@Norwag93: Wszystko było spoko z czapeczkami dopóki nie było wypadku w którym zniszczyłem silnik z gwintem CW i musiałem go zastąpić silnikiem z gwintem CCW i teraz czapeczka się niestety nie dokręca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zamówiłem już te które podał @Sh1n
  • Odpowiedz