Wpis z mikrobloga

@szpila68i: To opłaca się robić obronę w takim razie? Skoro flota przeciwnika jak zwycięża to zabiera surke, nie niszczy budynków to można mieć planety bez obron i jedną bunkier i stosować mobilną obronę, czyli jak widzisz że leci to bierzesz dobytek uciekasz na bunkier? Jako dzieciak chciałem zawsze każdą planete bronić, ale teraz jak człowiek dojrzał to wydaje mi sie ze lepiej bitwy przegrywac jak tchórz ale miec dużo surki na
Ja mam 6 z planowanych 8 (czekam aż się miejsca zwolnią) w tym samym układzie, wstępnie je rozwinąłem, dwa razy dziennie przesyłam po 2 prawie pełne duże transporty surówki szybko i bez problemu.
Nie boję się, że będą znali moje lokalizacje bo mam zamiar zgładzić każdego pokolei ;)
A flotę z surowcami wysyłam zawsze z recyklerami na DF, liczę kiedy ma wrócić i wszystko jest 100% bezpieczne.
9 kolonię zostawiam na później
@BursztynowyLubrykant: ja kolonizuje jak najszybciej, eko już nie rozwijam, bo zeby miec produkcje wieksza o 100 to musze wydac jakies 10k surowca za poziom i coraz gorzej a 100 wydobycia to na kolonii kosztuje 300 metalu 80 krysztalu :D

wiec ja wole miec 8 slabych planet niz 1 dobra, no ale moze cos zle liczę :-)