Wpis z mikrobloga

@zirytowana_plaszczka: @oleks: Jednak znaleziska to coś innego. Ktoś może być totalnym debilem, którego nie da się czytać, ale może być również osobą, która wynajduje ciekawe rzeczy w sieci. To się może nawet łączyć, bo kompletny "nolife" ma dużo czasu na przeglądanie sieci. Także dużo może uciekać. Ja byłbym za taką opcją. Znaleziska to nie mirko.
Ktoś może być totalnym debilem, którego nie da się czytać, ale może być również osobą, która wynajduje ciekawe rzeczy w sieci.


@vvivo: Szczerze w to wątpię. Najczęściej wrzuca jakieś stronnicze gównoartykuły ze śmiesznych stronek.
@zirytowana_plaszczka: Ja mam na czarnej 65 osób i jak wejdę niezalogowany raz na tydzień, to jednak zawsze trafiają się popularne znaleziska których nie miałem okazji zobaczyć. Nadal nie chcę widzieć wpisów tych osób, ale komentarze (w tym znalezisku) i same znaleziska z chęcią bym zobaczył wcześniej. Także jest to dla mnie lekko problematyczne. Oczywiście mógłbym odblokować, ale wtedy dostanę ogrom syfu wrzucanego na mirko.
@vvivo: Ja nie wchodzę niezalogowany na wykop. Uznaję też że skoro blokuję daną osobę, nie chcę w ogóle widzieć jej jakiejkolwiek aktywności na tym portalu. Aczkolwiek to jest moje osobiste zdanie. Rozumiem że możesz mieć odmienny pogląd na tę sprawę ;)
@zirytowana_plaszczka: Ja też nie chcę widzieć aktywności tej osoby, ale jeśli dodała coś, co weszło na główną to chciałbym móc to zobaczyć. Znaleziska nie są (w większości) osobistymi wywodami, a linkami do jakiejś sprawy, ciekawostki, filmu - czegokolwiek. Przecież jeśli zablokowany troll będzie szybki i wrzuci ciekawy nowy filmik, który warto obejrzeć - to ja go nie zobaczę. A powinienem, bo przecież sam link to nie jest wywód tej osoby. Jeśli
@vvivo: Rozumiem, aczkolwiek dla mnie istnienie takiej funkcji nie ma znaczenia ;)

Ale link, który zweryfikowała społeczność?


Moim skromnym zdaniem coś słabo z tą weryfikacją bo na główną dostaje się wiele bzdurnych treści.