Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem chłopakiem 4/10. Od trzech miesięcy szukam dziewczyny przez portale: Badoo, Sympaatia, Fotka i właśnie kasuje tam konta. Zaczynam szukać szczęścia w realu.

Wiecie czemu?
Bo wszystkie laski na tych portalach to kur#y chcące Was oszukać.

Na 25 dziewczyn, z którymi pisałem:
- 12 miało chłopaka,
- 5 miało nadwage
- 2 szukały kolegi
- 6 było bez mózgu

Nie poruszam tematu zdjęć profilowych na tych portalach bo to inna historia. Przechodząc z kontaktem na fb miałem wrażenie, że pisze z inną dziewczy... bestią.

Wolę już być olany sto razy w realu niż tracić czas na szmaty!

#niepolecam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem chłopakiem 4/10. Od trzech m...

źródło: comment_kMUXtMdfUKyqGjXgm6voPee4EvbiSiHE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a czegos ty się Mirku spodziewał?
To co niektórzy tu piszą, ze ruchają łaski 10/10 z Badoo i innych to bujda stulejarzy.
Zejdź na ziemie. Chcesz zaruchać to zapłać. Chcesz partnerkę do zycia - znajdź w realu (nie w tym hipermarkecie)
  • Odpowiedz
może te z nadwagą by coś z tym zrobiły,


@kawaiimaid666: Ogólnie to na tych portalach problemem nie jest chyba sama nadwaga (niektórym nie przeszkadza, niektórzy wręcz lubią), tylko przedstawianie się na zdjęciach w sposób odbiegający skrajnie od rzeczywistości (pisząc wprost: oszukiwanie).
  • Odpowiedz
@1788 jeśli o to chodziło OPowi to jasne, dlatego współczuję facetom, bo babki mają świetne sposoby na oszukiwanie od bielizny wyszczuplającej przez wszelkie staniki push upy do makijażu, który może naprawdę zmienić twarz, faceci też mogą coś w fotoszopie zmienić, ale na spotkanie przecież się nie pomalują
  • Odpowiedz