Wpis z mikrobloga

@Limonene: Tak na poważnie to pare lat temu poznałem chrzestnego mojego kumpla, miał sporą nadwagę, ale był takim wesolutkim grubaskiem, każdy pewnie wie o co chodzi. Dzieci w wieku gimnazjalnym, mały domek, zawód murarz, tynkarz, akrobata. Ze 2 lata temu zabolał go ząb, poszedł do stomatologa. Jakiś cień obok dziąsła, jak się potem okazało nowotwór złośliwy kości. Ze 130 kg zszedł do 60 w ciągu 4 miesięcy. Ale wyzdrowiał, dzieciaki teraz
@Limonene: miałem dwa lata temu coś podobnego, bolał mnie ząb, prześwietlenie, torbiel nad zębem, w klinice uniwersyteckiej rmiałem zabieg, mocne znieczulenie, sporo gapiących się studentów, jedna osoba robiła mi zdjęcia, raczej takie naukowe, trochę bolało mimo znieczulenia, opuchlizna zeszła, od tamtego okresu nic się nie dzieje, będzie dobrze
Nie będę was wołać wszystkich bo mnóstwo czasu zajmie ale dziękuję bardzo za wsparcie :D jestem już po zabiegu, łuszczenie torbieli ponad godzina, wycinanie włókniaka ponad pół, łącznie mam 11 szwów. Znieczulona cała twarz więc wyglądam jak Hawking. Wszystko poszło dobrze, teraz czekam jeszcze żeby oddać włókniaka do badania, nie wiem jeszcze kiedy wyniki. Nie bolało ale było nieprzyjemnie, teraz policzek się zaczyna odzywać bo znieczulenie przestaje działać, dostałam okład z lodu