Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to ja mam złe doświadczenia z #dell czy to taki model, czy to ze mną coś nie tak.
Nie dość, że do tej pory był jak na razie, 3 razy na gwarancji (raz dysk, reszta matryca). Komp się grzeje, zamula, nawet po odświeżaniu/reinstalacji systemu. Dodatkowo sam palmrest jest zrobiony z jakiegoś dziwnego materiału i od samego ciepła ludzkich dłoni robią się plamy, wygląda to nieestetycznie jakby cały laptop był tłusty. :( Czyściłam czym się da po każdym użyciu, a nie widać wcale efektów.
Smutno mi, bo laptop miał posłużyć dłużej, na tę chwilę ma chyba 1,5 roku, a wygląda gorzej od starej chyba już 7letniej Toshiby, która była i tak kupiona jeszcze po taniości i w swoim życiu latała i pływała, a z tym obchodzę się jak z jajkiem i jest tragicznie.
#boldupy #oswiadczeniezdupy #smuteczek #muszesiewygadac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inspiron 5547 :(


@beatha: no brawo, kupujesz konsumenckie gówno i dziwisz się że dostajesz gówno.

Mam sporo laptopów Della i nie było z nimi żadnych większych problemów, tyle że to dziesięcioletni Latitude, sześcioletni XPS, trzyletni Latitude i dwuletni Latitude, wszystko z NBD, wszystko działa do dziś bez większych oznak zużycia.
  • Odpowiedz
@xetrov: Tylko, że Toshiba jako "gównolaptop" X lat temu kosztowała mniej, a o wiele lepiej sie sprawowała, a ten Dell adekwatnie 2 lata temu kosztował dosyć sporo, a działa porównywalne do tego 7letniego...
  • Odpowiedz
@beatha: ale takie kryteria jak 'sporo' i 'mniej' nic nie mówią, zresztą podejrzewam że pomijasz inflację co przy X lat robi sporą różnicę. Niezależnie od tego czy ten Inspiron był tani czy drogi (bo np. dopakowany matrycą FHD, SSD, ramem, grafiką, itd.) to nadal najniższa konsumencka seria. Jak sądzisz, dlaczego wyższe serie mają teoretycznie gorsze parametry a są droższe?
  • Odpowiedz
Monitor gownodell s2721dgfa kupiłem nowy monitor który niestety (błyskał ,drgał) zgłosiłem sprawę do pomocy technicznej dell . Ponieważ nie było jeszcze 14 dni od zakupu dell doradził bym odesłał monitor do miejsca gdzie go kupiłem. Tak zrobiłem ale sie okazało ze firma nie wymieni monitora bo musi być zezwolenie z dell DEO czego nie było . Ponownie zgłosiłem się do dell okazało się ze totalnie zmienili zdanie i oni zajmą się sprawa.
  • Odpowiedz