Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr Mirabelki, czy dla grubego mirka jest szansa na zdobycie dziewczyny?
Żeby nie było wątpliwości, jestem zauważalnie GRUBY (130kg przy 170cm wzrostu), pytanie do was, tak szczerze, czy mam jakieś szanse czy niebardzo. #!$%@?ą jakąś straszną nie jestem, można ze mną ciekawie pogadać, umiem grać na gitarze i śpiewać całkiem nieźle, co też dziewczyny lubią, tylko no właśnie jestem gruby.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 61
Mary Poppins: oczywiście, że ma szansę! wielu dziewczynom nie przeszkadza postura "miśka", kobiety lubię się czuć piękne i drobne przy swoim mężczyźnie. Najważniejsze co masz w głowie i jak traktujesz dziewczynę.
Do dzieła zatem! A jak będziecie dużo "spacerować";) to nawet nie zauważysz kiedy schudniesz i zamienisz nadplanowe kilogramy na mięśnie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na

MagicznaRozowypasek: Niestety jak jesteś gruby to zapewne nie masz pewności siebie...
O twoja waga nie jest problemem medycznym (hormony itd.) to #!$%@? na siłkę i działaj póki możesz...
30-40kg rocznie da się zgubić jak nie będziesz się #!$%@?ł.
Jak waga spadnie to pewność siebie wzrośnie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na

OP: Co do ludzi pytających po prostu czy mogę schudnąć: może mogę, kiedyś byłem na diecie przez rok i schudłem te prawie 10 kg (właściwie to 10kg schudłem w pół roku a pozostałe pół utrzymywałem wagę). Nie wiem jak z tarczycą, nie badałem się, problemy psychiczne mam ale chodzę regularnie do psychologa, być może to one są największą przeszkodą, albo lenistwo. Wybierzcie sobie wersję która wam bardziej pasuje.
Nie, nie jestem
Mam znajomego po 30. 190 cm i 150-160kg żywej wagi. Rucha jak szalony, ale jest 2 sprawy. Po pierwsze - ma mega gadane, a po drugie tyra na siłce jak szalony - 220 na klatę bez problemu, martwy aż ciężaru brakuje. Nie chce schudnąć, bo mówi że tak się dobrze czuje.
@Mesosfet ale to ogromna roznica ( ͡° ͜ʖ ͡°) z opisu chlop jest niedzwiedziem postury typu eddie hall. To sie wielu laskom podoba. Poza tym 20 cm wzrostu robi kolosalna roznice, zwlaszcza w tym przedziale. A op to pulpet.
Stary schudnij dla samego siebie, nabawisz się samych chorób przez to, jestem mega niski jak na faceta więc Twoje stawy i kręgosłup są cholernie obciążone...