Wpis z mikrobloga

OMG OMG kupowanie różowemu samochodu to masakra. Oczywiście od kwestii technicznych jestem ja, różowy dostał switcha podoba/nie podoba się. Nie lubi nudnych aut i nie ma preferencji co do marki, jedynie kilka uprzedzeń, które popieram (dreso- burako- januszowozy). Budżet "dobrze, ale tanio", co spowodowało, że do przejrzenia były auta z zakresu 5-30k - uwierzcie, dużo ciekawych aut to tam nie ma. Skrócona lista zbanowanych w spoilerze


Z aut już obejrzanych to:
Hyundai Coupe "Nicolas Cage" Edition 140KM- zbyt #!$%@?
Toyota Celica (ostatnia gen) 143KM - w sumie sa bardzo spoko, ale nie ma VVTLi, same VVTi, a jak to było z 1.8 - pozdro dla kumatych.
Xsara VTS 163KM - oglądany egzemplarz miał trochę rzeczy do roboty, jak dla mnie za dużo, a jazda nim sprawiała mało funu. Pozdrawiam właściciela, spoko koleś, nic nie ukrywał.
Suzuki Samurai - bo ja mam taki, różowy lubi, ale jak pojeździła to jednak nie.
Suzuki Vitara - dla siebie bym kupił, #!$%@? perfekcyjnie, cena powyżej średniej, ale jednak auto będzie więcej po asfalcie jeździło, więc sorry. (kto chce kupic samuraia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nissan 350z. Wygląd 11/10, wnętrze trochę tandetne. Kilka egzemplarzy i żaden zadowalający.
Astra Bertone wspomniana wcześniej - za dużo astry, za mało coupe, wieje sandałem
MG F - pokerface, nie wiem co o tym aucie powiedzieć. Totalka średniawka
Saab cośtam cabrio - chyba 9000, ale nie pamiętam. Tani, ale włożyłbym 2 razy tyle bez pewności bezawaryjnej jazdy.

Kolejne opowieści pewnie niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji tego, że powyższe są archiwalne niewiele mogę do nich dodać, chyba że sobie przypomnę, kolejne oględziny mogę zrelacjonować szerzej.... jeśli będzie atencja się zgadzać ;)

#motoryzacja #samochody #rozowepaski, pewnie też #logikarozowychpaskow
#kupujerozowemusamochod <-- tymczasowy tag o zakupach, chcesz - obserwuj dalsze losy. ()
  • 31
  • Odpowiedz
@MrOsamaful: ja to bym kupił A8, ale kryterium "za duże" jest przekroczone. Dziwnie z tym rożowym, bo jak robiłem jej trololo, to lanos był za duży, a punto ok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ykuleczka: z zewnatrz naprawdę jest fajna. Może teraz ja zawieję trochę sandałem, ale podoba mi się złota. Jednak wnętrze... Niestety, mimo szczerych checi.
@AdamES: też jest na liście, ale to ginący (gnijący
  • Odpowiedz
@solo_ta: widziałem to auto w sobotę na giełdzie w Chwaszczynie :D #!$%@? ulep z plastikami podokładanymi wszędzie za 14k CBL :D oglądałem z daleka, ilość sebixów na metr kwadratowy over critial level i nie dało się dopchać :D GWE POWER #trojmiasto
  • Odpowiedz