Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Nawet nie wiesz jak mi ciśnienie podniosłeś tym wpisem. Nie cierpię, po prostu nie cierpię takiego bezmózgowia @macq2309: Mam dokładnie tak samo, zawsze 2 razy się upewniam czy nikomu nie przeszkadza moje auto, nawet biorę poprawkę na to że ktoś może słabiej autem manewrować i zostawiam dostatecznie dużo miejsca jednocześnie starając się załatwić jak najszybciej sprawy i odjechać. A tej bezczelnej pipie #!$%@?łbym gonga w ten pusty łeb.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Powinni na kurs doszkalający z wykroczenia jakie popełniła wysyłać, a kaska za to na jakieś cele edukacyjne w zakresie szkolenia na prawo jazdy powinna iść.

Kurs tak powiedzmy 10-20h ~500-1000zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Zamiast mandatu i punktów, za drugiem razem już się nie obędzie...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Skoro to posesja jej lub kogoś kogo odwiedza to mogła postawić na chodniku i trochę dalej albo najlepiej wjechać do środka. Rozumiem jak ktoś za minutę odjeżdża i mu się nie chce wjeżdżać na podwórko, szczególnie jeśli wjazd jest bardzo niedogodny, nie da się zawrócić ani wjechać tyłem, ale jak zaparkowała tak, „bo ona tu zawsze parkuje”…
  • Odpowiedz
@#!$%@?: i jaki finał ? jestem ciekaw bo takie pół-mózgi mnie strasznie irytują , mam nadzieję że jej się nie upiekło.
  • Odpowiedz