Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #onr #nacjonalizm

Wiecie co mnie najbardziej bawi w wyśmiewaniu Bohaterów Wyklętych, patriotyzmu itd?

Ze odbywa sie tlyko w necie. xD W prawdziwym życiu spierdoxy co hejtuja naszych bohaterow, łeb spuszczony w ziemie, przemykaja boczkiem obok ludzi w patriotycznej odziezy. #polityka
mistrz_tekkena - #bekazprawakow #onr #nacjonalizm 

Wiecie co mnie najbardziej bawi...

źródło: comment_xV1RGKRkAIsbpRzPY4bpm3xi91frw4r0.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W moim stanie bron jest legalna, wiec jakbys wszedl na moje podworko w koszulce bezczeszczacej polske walczaca to bym Ci przestrzelil leb i mial w dupie ze zmarnowales zycie chodzac na silownie i boks tajski
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Nie prawda. Ostatnio podśmiewaliśmy się z odzieży patriotycznej i hot dogów z husarią jak jedliśmy z kumplami w maku. Później dopiero zauważyłem, że kolo przy stoliku obok miał bluzę z husarią. I co? Popatrzył się smutnym wzrokiem i tyle. Widocznie patriotyzm istnieje też jedynie w Internecie i na koszulkach.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Tak się składa, ze ja ostatnio ze znajomymi śmiałem się z odzieży patriotycznej w przestrzeni publicznej (jezioro), w pobliżu osób, które miały takie koszulki i mogły to słyszeć. Nikt nie reagował, także tego.
  • Odpowiedz