Wpis z mikrobloga

@romanov2: nie wiem jak ta strona co podałeś, ale jak widzę przygotuj pesel, skan dowodu i przelew identyfikacyjny na 1 zł to zapala mi się taka wielka czerwona dioda w głowie, prawdę mówiąc zajebisty pomysł, trabia w necie że jest za free ochrona, wszyscy to słyszą, czytają więc znajdą się #!$%@? które wykorzystaja to do właśnie tych wyłudzeń danych i zamiast ochrony przed kredytem mamy bonusowy kredyt do spłacenia, jak ten
@zagu: nie kwestionuje istnienia czegoś takiego jak Bik, bardziej mi chodzi o cwaniakow którzy będą tworzyć fake-owe strony niby rejestracyjne do BIK a w rzeczywistości będzie to kolejne wyłudzenie danych, po prostu kolejna okazja żeby naciąć ludzi, którzy będą ufni bo przecież "nawet w tv tak mówią"
@brusef: Sugerujesz, że ktoś stworzy stronę podobną do tej, która pomagała wypełnić wnioski o 500+? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgadzam się z Tobą, że mogą powstać tego typu "interesy". I znajdą się ludzie, którzy się na nie złapią. Tylko tutaj całość procesu przeprowadzana jest na stronie BIKu i w grę wchodzą chyba tylko fałszywe linki ze spamu, bo nawet przez google będzie ciężko źle kliknąć.