Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 #wiedzmin #sapkowski #polcon

Ja #!$%@?, jakim bucem jest ten typ. Wiem, że to stwierdzenie to Captain Obvious... ale to przechodzi ludzkie pojęcie.

W skrócie:
- Uważa, że gry nie przyniosły mu popularności na zachodzie... jego zdaniem było na odwrót.
- Nie zna fabuł gier, ale zna osoby, które grały i których mógłby się o nią zapytać... ale raczej ich jest mało, bo on obraca się w inteligentnym towarzystwie.
- Zarzuca Chmielarzowi, że nie ma hajsu za grę którą kiedyś robił, ani nie dostał jej kopii. Na tekst "ale gra nie powstała" stwierdził "nawet mi nie żal".
- Na pytanie jak to się stało, że z pod jego pięknej ręki wyszła (słaba) "Żmija" zarzucił pytającemu, że chyba dopiero to jego druga (po wiedźminie) przeczytana książka w życiu i że z czasem nauczy się czytać książki.
... i wiele wiele innych.

Krótko na temat:

Sapek at his finest.
M4lutki - #wiedzmin3 #wiedzmin #sapkowski #polcon

Ja #!$%@?, jakim bucem jest ten ...
  • 19
  • Odpowiedz
To chyba już przypadłość polskich pisarzy. Wystarczy mały sukces i już im odbija.


@vegaushp: Przecież AS zawsze taki był. Kiedyś tylko było mniej okazji medialnych aby to dostrzec bo był mniej popularny.
  • Odpowiedz
@DiabloFan: Ja uważam, że gra jest świetna(3 część, bo poprzednich nie przeszedłem) natomiast książki są IMO bardzo średnie - takie 5/10. Nie ruzumiem zachwytu nad nimi. Uniwersum stworzył nawet fajne jak pisał @Primusek ale tylko tyle.
  • Odpowiedz
On jest naprawdę taki, czy tylko gra takiego buca i gbura?
To jest chamstwo, czy sarkazm?
Bo jeśli on tak na serio to wszystko #!$%@?, to jest ślepym głupcem...
  • Odpowiedz
@vegaushp: @baltazarbaltazarowiczzewakin: Właśnie też podbijam pytanie o Dukaja. Swoją drogą podobnie zachowuje się teraz Rosiński - jak byłem kilka razy w Łodzi na MFKiG to cóż, jak dobrze pamiętam Rosiński uważał, że bez niego nie byłoby sceny komiksowej w Polsce, że jest artystą a nie jakimś tam rzemieślnikiem. Ponadto ma bardzo mocne skrzywienie na punkcie nowoczesnych form jak digital painting (a jest to właściwie standard od wielu lat).

W "Thorgalu"
  • Odpowiedz
@matt881: Dukaj? Dukaj to ciekawy przypadek. Człowiek który zaczął nazywać siebie zbawca literatury fantastycznej. Do tego stwierdzenia że obecnie nie ma na świecie lepszego pisarza i tylko on pisze dobre książki a cała reszta to gówno.
Stwierdzenie że katedra powinna mieć Oscara tylko Bagiński jest nieudolny?
  • Odpowiedz
@vegaushp: To ciekawe. Byłem na dwóch spotkaniach z nim i wydawał się spoko. Ale fakt faktem, że nie dotyczyły one bezpośrednio jego dzieł literackich, a bardziej tematów filozoficznych.

Ale jeśli tak twierdzi to rzeczywiście coś z nim nie tak. Ale książki pisze dobre...

A z Bagińskim myślałem, że przyjaźń, bo i okładki ma od niego i mu pisze scenariusze i takie tam...

Masz jakieś cytaty?
  • Odpowiedz
@vegaushp: Bo #!$%@? w kosmos ego i kłótliwość to cecha wspólna zdecydowanej większości polskich autorów fantastycznych. Sapkowski jest po prostu najbardziej znany.
  • Odpowiedz