Wpis z mikrobloga

Siemka, moja krótka historyjka związana z ecotaxi z Katowic, pewnego pięknego dnia wracałem z zabiegu, kierowca który mnie odwoził pomylił adres w Katowicach, wysadził mnie przy stacji BP ale nie tej co trzeba, ta docelowa była kilkaset metrów dalej.
W efekcie zamówiłem taksówkę na zły adres, zorientowałem się gdy widziałem swoją taksówkę która przejechała obok mnie, jadąc dalej.
Skorygowałem telefonicznie błąd, taksówkarz wrócił do mnie i zaczęło się ;)
Najpierw usłyszałem porządny opieprz za pomyłkę, potem usłyszałem że powinienem mu zapłacić za to, że musiał się wracać, następnie gdy usłyszał że jadę tylko do centrum Katowic, uznał że nie opłaca mu się ze mną jechać, ciągle był uniesiony ton, niemalże ryczał po mnie. Jeszcze gdy wyjeżdżaliśmy z stacji, chciałem otworzyć drzwi i wyjść, wtedy taksówkarz ostro przyśpieszył mówić że mnie nie wypuści, a zawiezie na miejsce.
Nie szarpiąc się, nie krzycząc, prosiłem aby się uspokoił, wytłumaczyłem czemu była pomyłka adresu zamawianej taksówki.
Kierowca policzył mi większą opłatę startową (dowiedziałem się tego później dzwoniąc do firmy), nie zawiózł mnie w efekcie na miejsce wyznaczone przeze mnie, bo stwierdził że źle będzie mu się wtedy zawracać, więc podwiózł zupełnie gdzie indziej, a do tego doszło tak...
Poinformowałem taksówkarza że chcę się zatrzymać obok ronda, przy centrum, kierowca mi powiedział że to nie centrum i zaraz mnie zawiezie na rynek (który w sumie jest obok, więc mówie okej, niech będzie), jadąc uznał że tam kiepsko jest się zatrzymać więc wysadzi mnie gdzieś jeszcze obok, na jakiejś ulicy, mówię mu by się zatrzymał tutaj gdzie przejeżdżaliśmy aktualnie, nie.... bo tutaj musi zawracać co jest niewygodne i jedziemy dalej na inną ulice.
Efekt taki, skarga złożona, taksówkarz zabrał ode mnie 20zł za kurs będąc lekko podirytowany, nawet agresywny, firma ecotaxi była atakowana mailami przeze mnie, podarowała mi voucher na kwotę 20zł i tylko tyle, żadnego telefonu z przeprosinami,

załączam do tego tekstu zdjęcie vouchera na 20zł, teraz na pewno zapomnę o nieprzyjemnościach związanych z tym kursem

G.....r - Siemka, moja krótka historyjka związana z ecotaxi z Katowic, pewnego piękne...

źródło: comment_S9NYRTDQppeJrAx93WnuRTcOOdTaJoIe.jpg

Pobierz
  • 4
@Hank_Stinson: Kierowca to raczej ma potem wypełnić, tak mi się wydaje... ale i tak nie wiem czy chce nadal jeździć z nimi, spodziewałem się że w ramach przeprosin dostanę większą kwotę, niż 20 które zapłaciłem, albo przynajmniej że ktoś do mnie zadzwonić i przeprosi za zachowanie ich kierowcy.