Wpis z mikrobloga

Gurwa mircy, jestem właśnie na weselu, na którym państwo młodzi zapisali DJowi w umowie zakaz grania disco polo. Oczywiście parkiet bardziej pusty niż pełny, a zapełnia się lekko tylko przy zabawach na akord wodzireja. Żeby móc zrobić dedykację disco polo dla młodego musieliśmy się spytać go, czy wyraża na to zgodę... Coś tu stanęło na głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #wesele
  • 10
  • Odpowiedz
@starface: no to albo gust gości słaby, albo DJ ma kiepską playlistę. Co to, nie ma innej muzyki do tańca niż disco polo? Ja się nie dziwię, jakbym miała wesele wyprawiać to też byłby zakaz.
@NorthViking: ja nie rozumiem takiego nierozumienia. Nie rozumiem niedowierzania kiedy mówię, że nawet po pijaku nie potrafię się dobrze bawić do takiej muzyki i ciężko idzie mi robienie dobrej miny do złej gry.
  • Odpowiedz
@NorthViking: no właśnie między innymi tego typu hity mam na myśli + rock and roll. Czasem aż sama żałuję, że wesela nie będę odprawiała jak pomyślę ile świetnej muzyki można puścić. Naprawdę, nie wiem jak można dobrze się bawić i tańczyć do discopolo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: Gorzej jak na weselu grają jazz lub jest kwartet smyczkowy .... Zdarzyło mi się na takich być i ludzie siedzieli za stołami i nie wiedzieli co robić. Dopiero po interwencji o puszczeniu nieśmiertelnych hitów z lat 80 lub 90 wesele się rozkręciło poleciało dotego jesze pare piosenek discopolo i góralskich :D Ja uznaje że na weselu discopolo powinno być ale z umiarem.
  • Odpowiedz
  • 0
@giorgioborgio Drżymy w oczekiwaniu. Ale jest nawet lepiej - kolejny zakaz dla wodzireja dotyczył wznoszenia 'Gorzko gorzko' ()

@Aztek2201 A jesteś 100% pewien, że wszyscy Twoi goście też będą tego oczekiwali?
  • Odpowiedz