Wpis z mikrobloga

@walter-pinkman: wersji GTA taniej na bank nie kupisz niż integralki. Możesz poszukać standardowej wersji Q4 albo jak robią niektórzy po prostu zamontować napęd z jakiegoś rozbitka i dołożyć turbo do normalnej 2 litrówki. Włoszczyzna jest jak klocki lego więc możesz to nawet zrobić we Fiacie Tipo :) W filmiku poniżej ktoś właśnie dołożył napęd do standardowej 155
ArpeggiaVibration - @walter-pinkman: wersji GTA taniej na bank nie kupisz niż integra...
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Różowy użytkuje nasz wspólny włoski pojazd. Czasami sobie go biorę a też na mazurskie trasy lubię nim jechać. Muszę jeździć z laptopem, bo zdarza mu się fiksacja elektroniki mimo wymienionego kompa i super stanu. Ale jak staję obok kumpla fana Audi i posłucham jego Tdi to wiem dlaczego wolę włoszczyznę. Co z tego, że ma moc i podziwiam elastyczność jak dźwięk dobija. U mnie dopiero od 3500 coś się dzieje
  • Odpowiedz
@walter-pinkman masz coś mocno niebangla jak Ci od tak sypie błędami, 4 alfy, że 250-300k km i żadnych dziwnych przygód:) jak masz tyle zabawy, to kup sobie obd na bluetooth i kasuj z telefonu, mniej zabawy ;)
  • Odpowiedz
@walter-pinkman: tak wiem, już pisałeś kiedyś o swoim Stilo Abarth :) - po prostu włoskie konie to nie to samo co inne - u włochów nie trzeba 5 litrów by mieć 5 sekund do setki a jednocześnie silniki nie brzmią i nei zachowują się jak zarzynane kosiarki z ogromnym turbo wciągającym małe dzieci z chodnika ;P
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Ferrari to nie ta liga finansowa ale taką Maserati chciałbym w 3-4 lata kupić. Te V8 mam okazję słyszeć na swoim osiedlu i zakochany jestem. Już się ze mnie śmieją i na imprezach rodzinnych słyszę: "kup Passata lepszy jest, wujek Janusz ma i mówi że w trasie 4,61 litra pali"
  • Odpowiedz