Wpis z mikrobloga

ale chodzi mi o badoo.


@Mysterii: a mi o bycie normalną, społeczną kobietą która nie musi uciekać w internet i myśleć, że jest normalniejsza/lepsza niż inni użytkownicy takiego samego portalu :>

@wubba_lubba_dub_dub: Zbyt niskie SMV, żebyś "zasłużył" na zainteresowanie królowych internetu, bo wiadomo "facet powinien sie starać", a kobieta tylko czeka i wydaje werdykt :>

Ja trafiam na mało inteligentne, mało komunikatywne, bez zainteresowań i baaaaaaaardzo szybko oceniające (domyślają się
@nowywinternetach: To czemu ja mam odczucie co do facetów że nie potrafią nawiązać sensownej rozmowy? Dałam sobie spokój z tego powodu plus super laska nie jestem i to już dyskwalifikacja. Każdy medal ma dwie strony
To czemu ja mam odczucie co do facetów że nie potrafią nawiązać sensownej rozmowy? Dałam sobie spokój z tego powodu plus super laska nie jestem i to już dyskwalifikacja. Każdy medal ma dwie strony


@Konkol: Właśnie w tym jest problem, bo obie płcie rozmawiają całkiem inaczej i inne tematy nas interesują, lub sposoby zapoznawania się. Tyle że ile razy bym nie spytał kobiety, to ona SAMA NIE WIE o czym chciałaby
@nowywinternetach: Pisałam do serio przeciętniaków, do tych super nie startowałam, sama zagadywałam i starałam się jakoś utrzymać temat, pytać o zainteresowania, ale gadacie że to my nie mamy żadnych a co sie okazuje? Pisze do gościa ktory ma że lubi rower i tak dalej, to okazuje się że najdalej był po bułki w sklepie. Paradoksalnie wlasnie tak jak mówisz na wypoku prowadziłam lepsze i naturalne rozmowy, z paroma wypokami przeszłam do
Pisałam do serio przeciętniaków


@Konkol: Subiektywne odczucie. Często gęsto wiem, że kobiety potrafią być nieobiektywne w ocenie wyglądu i trochę zaniżają mężczyznom ;> Możesz mnie ocenić, to zobaczymy, bo akurat należę do niewyróżniających się z tłumu, choć miałem zawsze większe powodzenie niż koledzy :>

gadacie że to my nie mamy żadnych


@Konkol: To w końcu prawda to czy fałsz? Masz jakieś, czy nie masz? 80% kobiet na portalach wpisuje dokładnie