Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

To uczucie kiedy jedziesz rano do pracy i codziennie mijasz tych samych ludzi w tych samych miejscach.
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@factoryoffaith_: Czuje się gorzej? xD Nie wiedziałbym gdzie mieszkasz gdyby nie to, że się tym chwalisz na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Ba jakbyś napisała a mieszkam/pracuje w Uk. Ok to żadne osiągnięcie w dzisiejszych czasach. Ale sranie na Polskę i ohhoho u nas w jukej to jest nie do pomyślenia cebulaki bo u nas w jukej niebo jest bardziej błękitne a słońce bardziej słoneczne hehe.
  • Odpowiedz
sranie na Polskę


@RexxarHell: Seba-patriota detected. To nie jej wina, że Brytole są dla siebie mili, a polaki-robaki się nawzajem nie znoszą i nawet dzień dobry powiedzieć nie potrafią.
  • Odpowiedz
@dasvolk: Przecież Ty jesteś k---a tym Polakiem hipokryto...Może lepiej zamiast narzekać na polskę i gadać u nas w jukej zacząć od siebie coś zmieniać?

Nie wiem gdzie mieszkasz ale w moich stronach dzień dobry i do widzenia to normalna sprawa.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: uważam, że możesz mieć kompleks, bo nigdzie nie napisałam że czuję się lepsza. Na wykopie dodałam niejeden wpis o tym, że ludzie tutaj są momentami bardzo 'słabi'. Jeśli jednak pomimo tego czujesz, że się wywyższam, to może jednak sam się 'poniżasz'? Poza tym (niezbyt dokładnie) cytowałam kogoś z internetów, więc zluzuj :}
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: Dziękuję Ci za twoją diagnozę ale muszę Cię zmartwić bo mam ją totalnie w dupie xD Powiedziałem co sądzę o takich dżesikach co zapominają polskiego bo u nas w ukej. Narzekając przy tym na Polskę.

Super testo. Co w związku z tym?

  • Odpowiedz
Jak chodziłam jeszcze do gimbazy to zawsze codziennie rano w tej samej godzinie,tą samą ulicą przechodząc mijałam 2 te same osoby codziennie,w tym jednego gościa i zawsze się zastanawiałam czy przez to, że go tak codziennie mijam nie zacząc mu mówić Dzień Dobry.
  • Odpowiedz