Wpis z mikrobloga

Giełda w Polsce i USA mocno poszła do góry. Cały czas realizuje się mój scenariusz nakreślony początkiem 2016 roku. Zapraszam na moje najnowsze przemyślenia dotyczące giełdy, gospodarki oraz finansów publicznych:
http://www.wykop.pl/link/3326907/gielda-w-polsce-i-usa-silne-wzrosty-wszystko-zgodnie-z-planem-co-dalej/

@ kopytkujacy_bombelek @beczka91 @naimiemimichal @prezes513 @Kamienie777 @Kion @Saeglopur @SirBlake @KardynalAngelo @Traderrr @badtek @PonadKreska_pl @lkp0 @koroluk @panDocent @panpele @lubie_jesc @Xianist @maciek89wrc @nobrainer
  • 13
  • Odpowiedz
@MichalStopka_pl: Wołasz pewnie obserwujących - zielonka (nowe konto) więc wyjaśnię: to znaczy że mu już sami z własnej woli Ciebie obserwujemy więc nie trzeba :) Dobrze widzieć wartościowy kontent na tym portalu! Zapisałem się właśnie na newsletter bo mimo że serwis znałem to jednak nie śledziłem regularnie przyznaję - dobrze że się tu przypomniałeś!

Potraktuj to tylko jako drobną podpowiedź/wyjaśnienie jak tutaj całość działa :) BTW może chciałbyś uzyskać status profilu
  • Odpowiedz
Wołasz pewnie obserwujących - zielonka (nowe konto) więc wyjaśnię: to znaczy że mu już sami z własnej woli Ciebie obserwujemy więc nie trzeba :) Dobrze widzieć wartościowy kontent na tym portalu! Zapisałem się właśnie na newsletter bo mimo że serwis znałem to jednak nie śledziłem regularnie przyznaję - dobrze że się tu przypomniałeś!

@Saeglopur: A, OK ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli nie musze zwoływać jak ktoś mnie
  • Odpowiedz
Potraktuj to tylko jako drobną podpowiedź/wyjaśnienie jak tutaj całość działa :) BTW może chciałbyś uzyskać status profilu zweryfikowanego? Miałbyś zupełnie inny status tutaj, umocowałbyś swoją wiarygodność. Tak jak np.


@Saeglopur: wysłałem takiego maila parę dni temu ale cisza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Uło! @a__s zadziałała natychmiastowo! Najlepsza reprezentantka ekipy! () Innych mozna oznaczać, wołać, przesyłać maile i nic :/

A co mi daje weryfikacja?


@MichalStopka_pl: Głównie to że wyglądasz na bardzo wiarygodnego i jest znacznie większa szansa na to że twoje treści nie będą zakopywane za spam czy też po prostu będzie więcej przejść do samego serwisu. Z czasem myślę że wykop takie konta będzie wyróżniać
  • Odpowiedz
Najlepsza reprezentantka ekipy!


@Saeglopur: Dziękuję za niesamowicie sympatyczne słowa. Ogromny kop motywacyjny, aż chce się bardziej pomagać :-)
  • Odpowiedz