Wpis z mikrobloga

Murki z #warszawa , którego operatora usług dostawcy internetu stacjonarnego uważacie za najlepszego (możliwie rzadkie przerwy w dostępie do neta, fachowa pomoc techniczna i brak konieczności reklamacji z powodu "ojoj omyłkowo łączyliśmy Panu droższy pakiet" itp. bo wszytko działa jak powinno) bazując przede wszystkim na własnych doświadczeniach i aktualnym stanie wiedzy?
#ankieta #internet

Operator z którego jesteś zadowolony lub którego możesz polecić z opinii znajomych jeśli twój sprawiał Ci problemy

  • UPC 54.2% (32)
  • Vectra 10.2% (6)
  • Multimedia 10.2% (6)
  • Netia 6.8% (4)
  • Neostrada 13.6% (8)
  • INEA 5.1% (3)

Oddanych głosów: 59

  • 7
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: A ja moge. Kiedys godzine wisialem na sluchawce zapewniajac pania po drugiej stronie ze usterka to nie jest moja wina. Nie jest to wina mojego routera, nie, nie bede testowac z innym itd.
Po godzinie (doslownie)paniusia sie skapnela ze jest w moim regionie masowa awaria. Nie wiem czy sobie siedziala na FB czy gdzie ale ogolnie troche slaba sprawa.
Ogolnie stanowczo nie polecam netii. Od wlamu na ich serwery dostaje
  • Odpowiedz
@LetniaMzawka: Wiem o tym, że stabilność łącz w osiedlach obok siebie może wyglądać różnie, chociaż support i jego jakość oraz dobre praktyki w podejściu do klienta to jednak kwestia "marki" nie lokalizacji. Ciekawi mnie również statystycznie kto cieszy się pozytywną opinią. Ludzie mają tendencję do częstszej krytyki czegoś w internecie niż pisania pozytywnych opinii (z własnej woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i koniec końców ci którym dzieje
  • Odpowiedz