Wpis z mikrobloga

Mirki, znów potrzebuje pomocy..
Kontynuując ten wpis http://www.wykop.pl/wpis/18946769/mirki-potrzebuje-kupic-router-wifi-adsl-internety-/ , zakupiłem router Asus rt -ac51u, ale nie mogę go podłączyć, bo modem to Sagem F@ST 800 e4 który ma wejście na kabel telefoniczny i wyjście USB do komputera i nie wiem jak przejść z wejścia rj11 na rj45.
Także Mirki co robić ? Wystarczy zmiana modemu ? Jeśli tak to na jaki ? Netia Spot ? Jakieś przejście rj11 na rj45 ?
Czy może zwrócić router, a zamówić router ADSL ?

Wołam @qmork @keepsta

#router #pcmasterrace #internet #pytanie #kiciochpyta
  • 26
  • Odpowiedz
@GeneraleHans:
To takim najprostszym urządzeniem takiego terenu nie ogarniesz.. Trudno mi określić co będziesz potrzebował, ale zawsze możesz uciec się do dokupienia w razie potrzeby jakiegoś repeatera ;)
  • Odpowiedz
@GeneraleHans: nie zawsze parametry anten są najważniejsze, ale faktycznie tanim routerem takiego terenu nie ogarniesz. Tym bardziej ważne żeby bazowy router był stabilny, nie zrywał połączenia, nie zawieszał się, a za takie uważam Asusy. Do tego przynajmniej jeden repeater, zależnie jak grube są ściany i z czego
  • Odpowiedz
@keepsta: @koorekk może przesadziłem, ale chciałbym żeby pietro, parter i w jednym miejscu na zewnątrz troche złapało, co by mieć wifi przy grillu. Piętro i parter powinno na lajcie ogarnąć, wiec tylko kwestia ile wyjdzie sygnału na zewnątrz. N10 z jedną antenką da rade? Jeśli N12 będzie tak samo dobra, to chyba ją wezmę
  • Odpowiedz