Wpis z mikrobloga

@fi9o: z tym jeszcze będę próbował, ale chyba nie sprawdzałeś BT tak, jak ja. Jak masz jakieś urządzenie, co się rozgłasza, to ściągnij NRF Connect jak możesz, przesuń palcem w prawo, pojawią się wykresy. Na HTC One i Moto G żaden wykres nie był pocięty, na tym Xiaomi sygnału częściej nie ma, niż jest, ale jestem prawie pewien, że to jakieś głupie oszczędzanie energii.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: a, nie wspomniałem jeszcze o tym, że średnio 2 razy dziennie napastuje mnie powiadomienie, żebym się zsynchronizował z chmurą Xiaomi (zdjęcia, kontakty), choć całe to gówno wyłączyłem, a w oszczędzaniu energii ustawiłem zamykanie aplikacji chmury.
@fi9o: da się to wyłączyć na xiaomi.eu?
  • Odpowiedz
  • 0
@ortofosforan co do urządzenia po bo to obecnie nie mam jak sprawdzić może po urlopie. A co do chmury, to wylaczasz jej wszelakie powiadomienia w ustawieniach powiadomień i się nic nie pokazuje. A przynajmniej tak mam ją bo i chyba to dzięki temu nie widzę tych powiadomień.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Współczuję. Kiedyś moja dziewczyna nabyła topowy wówczas, nowy xiaomi mi4 (o zgrozo, z mojego polecenia). To przechodzi ludzkie pojęcie, ile było bugów. Do tego oczywiście niby cotygodniowe aktualizacje. I wiesz co, były, np zmiana ikonek xd, ale telefon, który wyszedł na 4.4kitkat NIGDY nie dostał aktualizacji nawet do lolipopa. Takie te legendarne aktualizacje. Mi4, a nie jakaś średnia półka. Ale mało tego, wraz z aktualizacjami wkradł się downgrade. Telefon działał
  • Odpowiedz