Wpis z mikrobloga

@cukru: Nie, drogi kolego, o ile się coś nie zmieniło... Jest kilka odmian mi4. Podstawowa, najstarsza siedzi na 4.4 i ma snapdragona 801. Nowsza, zdaje się z lepszym procem, mi4c, czy jakoś tak, wyszła i została na lolipop. Jeszcze nowsza, mi4s (nie jestem pewien końcówek) ma bodaj snapdragona 808 i siedzi na piance. Oznaczeń nie jestem pewien, ale faktem jest, że to różne telefony.
W tym problem, że zamiast dawać
  • Odpowiedz
@HHHHHH jeden rabin powie tak drugi inaczej. Procek jest wyjebisty w kosmos i telefon smiga jak rakieta na poziomie wszystkich flagowcow najlepszych, aparat sredniawka na poziomie flagowcow 2 letnich, bateria to totalny zabojca wszystkiego co jest, 10h SoT na lte i 100% jasnosci, wykonanie jest niezle nic poza tym, ekran jest bardzo dobry, przyczepic sie nie ma do czego, glosnik standard.
  • Odpowiedz
@cukru: Bardzo możliwe, nie pamiętam tych wersji. A to, że mi4 dostał, to nie wiedziałem. Jeśli już, to dość niedawno, bo jak pianka się pojawiła, xiaomi przestałem używać (bateria spuchła). A do wówczas nawet lizaka nie dostał... Jeśli już, to przeskoczył jedną wersję systemu. Niemniej nie polecam
  • Odpowiedz