Wpis z mikrobloga

@jupino: jakie to koszty? Chociaż prawdę mówiąc nie mam za bardzo ochoty bawić się w chemika, do tego chyba ciężko o nikotynowe bazy czy coś bo duda podpisał jakąś ustawę
@Veldzia: jeśli masz za dużo to chętnie odkupię wyróżniające się smakiem liquidy :) nie wiem na ile to prawdziwe, ale wydaje mi się że samojeby są o wiele smaczniejsze niż bmy czy mildy? Ty zarobisz na nowe eksperymenty, ja będę
@kliknij_tutaj: BM i mildy to straszliwe gówno w porównaniu do samojebek :P
Ogólnie polecam jakieś truskawki, serniczki, owocówki itd, napisz mi na priv co Cię interesuje - zrobię Ci excela z cenami na bazie aromatów i doliczę kilka złotych na butelce po prostu skoro i tak sobie robię hurtem :p
@jupino: widzę na edymie dużo dziwnych rzeczy :p jeśli podasz mi która baza tak żeby wynikowo mieć 8-11mg (nie wiem czy na litr czy mililitr, tak jak kupne) i które aromary są najlepszej jakości będę wdzięczny. I o co chodzi z gliceryną? Gdzie ją kupić? I skąd brać przepisy? Nie potruje się?
@kliknij_tutaj: ogólnie ja korzystam z dwoch zlewek 50ml, z 4-5 strzykawek, jedna 10 ml do nabierania baz, kilka 1 ml z rożnymi igłami. Glicerynę i glikol biorę z edymu w kilogramowych butelkach. Ogólnie polecam e-liquid-recipes.com, wszystko tam jest. Odnośnie potrucia - zabawa z bazami jest średnio zdrowa, nikotyna wchłania sie przez skore i w momencie w którym oblalbys sie cała butelka bazy moze byc problem, ale jak sie robi to ostrożnie