Wpis z mikrobloga

@harrison: w combined to juz wogole wtopa, gaz i hamulec w tej opcji po ustawieniu sa na polowie (powinny byc wszystkie), sprzeglo ma zero i do polowy ledwo wchodzi po wcisnieciu...
  • Odpowiedz
@szakal555: Nie, TMX, wskazniki na pewno nie na max. Pamietam ze jak pierwszy raz podlaczylem to mialem ten sam problem ale to musialbym byc na chacie zeby sprawdzic. Jak nie ogranisz to jutro pod wieczor sprawdze. Masz najnowszy firmware dla tego modelu?
  • Odpowiedz
@szakal555: Hmmmm, próbowałeś wyłączyć i włączyć od nowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na serio pytam, odłącz usb, wyłącz PC, podłącz usb, włącz kompa, kiera się od zera kalibruje.
Czasami w ferworze walki z sterownikami można zapomnieć o najprostszych rozwiązaniach, to samo miałem z moją T500.
  • Odpowiedz
@Terry_Tibbs: Thrustmaster wprowadzil w swoich pedalach system samokalibrujacy sie. wydaje mi sie ze nawet jesli potencjometr bylby uszkodzony (w co watpie), to w AC mozna tak ustawic zakres pracy aby osiagac pelne wcisniecie ...
ale tak jak ktos juz wczesniej wspomnial. wylaczenie, wlaczenie, restart... to wszystko powinno pomoc.
  • Odpowiedz