Wpis z mikrobloga

@knltfckyaffoponr: najs.. ja gdy tylko uda mi się spowrotem być w Omisiu zawsze smigam z różowym do MILO tylko po to by zjeść tamtejszą "ribną plate"... ze wszystkich "ribnych plat" które jadłem w cro ta najlepsza. Niech mnie kule biją jeśli się myle! :)
  • Odpowiedz
@szkodnikPL: oohoho.. nazw innych knajp nawet nie pameitam.. gdyz zapamiętuję tylko te najlepsze XD.. ale przez ostatnie 5 lat co roku jeżdzę do cro, i dużo tam już pojadłem.. prócz wysp zjechałem już chyba z pół wybrzeza, przejadlem niejedną kunę, nie i jednego karlovacko zdało mi się wypić.. i powiadam wam. MILO najlepsza ribna plata w cro! ...albo nie nazywam się jacekkrukpeel!
  • Odpowiedz
@knltfckyaffoponr: Jak byś chciał to ogarnij jeszcze restaurację Kremenko - W tej restauracji rezerwuje się miejsce, można też bez rezerwacji, ale należy liczyć się z tym, że będzie trzeba czekać na miejsce. Najpierw wstęp mają Ci co zarezerwowali. Około 20km od Breli. Sprawdzić najpierw dokładnie lokalizację, tam jest jak na końcu świata :D Szerokim samochodem ciężko wjechać, bardzo wąskie uliczki w której ledwo co się mieści jeden samochoód (między domami)
  • Odpowiedz