Wpis z mikrobloga

No bez Waszej pomocy nie wybiorę... Mam meble BRW z błękitnymi frontami, jak na fotce, i do tego jagodową szafę (kolor w komentarzu). Jaki dać kolor ścian? Marzyła mi się jakaś błyszcząca tapeta, taka szalona... Ale ja nawet nie umiem określić jaki dać kolor farby. Wiem, że na ścianie z oknem i przeciwnej dam biały, na suficie też. A co z resztą? Żółty wygląda źle w tym zestawieniu, malinowy może?... Pokój wielofunkcyjny- dziecko się tu bawi i ma swoje zabawki, ja mam swoje biurko i pracownię, szafy z ubraniami. Help! Zapodajcie jakieś fajne kolory, może ciekawe tapety? Czekam na rozważne i szalone propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wnetrza #rozowepaski bo ogarniaja kolory #kiciochpyta #kolory #mieszkajzwykopem #mieszkanie
Pobierz Naciass - No bez Waszej pomocy nie wybiorę... Mam meble BRW z błękitnymi frontami, ja...
źródło: comment_xKsgDebkLoHOleDLHaoNshXftxuInu9l.jpg
  • 13
@Naciass: Mój drogi różowy pasku,
Jagodową szafę olej zupełnie - do niej nic rozsądnego nie dobierzesz, potraktuj ją jako "łamacz". Na pokój wielofunkcyjny typu bawialnio-pracownio-magazyn najlepszy byłby niezbyt mocny kolor i raczej z błękitów niż róży. Ja bym osobiście celował w coś takiego (pic rel) jeżeli mocny kolor jest ok - uspokoi pomieszczenie i zgra się z mebelkami (te mebelki to lipa trochę, ciężko będzie coś dobrać rozsądnego), albo w jakieś
Pobierz Mangita - @Naciass: Mój drogi różowy pasku,
Jagodową szafę olej zupełnie - do niej n...
źródło: comment_I7V5xhbNazUaRaWORJCGWiPmeIW6Mcli.jpg
@xandra: Własnie mocno rozważam jakieś róże, lawendy i takie "dziewczęce" kolorki. Tylko boję się, że będzie mdło. Te meble są takie sobie mówiąc szczerze i nie pasują do niczego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już nawet robiłam zakusy żeby obkleić fronty na szalony kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo wzór. A wtedy można szalec ze ścianą.
Ciekawe czy ta arbuzowa fiesta dałaby radę i
@Mangita: No mebelki lipa, ale na razie nie mam nic innego... Jeśli znajdę w rozsądnej cenie okleinę jutro do nich to chyba pierdyknę je w inny kolor lub wzór. A z tym niebieskim na ścianie plus niebieskie meble nie będzie za dużo?...
Oglądałam w google grafice foty tych mebli i na każdym tle jest... źle( ͡° ʖ̯ ͡°)
A z tym niebieskim na ścianie plus niebieskie meble nie będzie za dużo?.


@Naciass: Jeżeli chcesz mocny kolor to nie widzę innej rozsądnej możliwości - podłoga i meble beże, niebieski już jest, malinowy już jest, jak dodasz jakiś inny to będzie #!$%@? totalus.

Ja bym zrobił tutaj lekką szarość, bo kolorów już jest i tak za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. no te meble to dramat