Wpis z mikrobloga

Dlaczego na #wykop w tagach tematycznych jest tak pusto? Porównując z redditem to tu nikogo nie ma. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tu mniej użytkowników, no ale serio, prawie każdy pisze tylko o polityce? Nie ma tu miejsca na inne zainteresowania? Wołam tag #lotr, bo po jego przeglądaniu naszły mnie takie refleksje.

NIECH KTOŚ COŚ PISZE!
Pobierz Ynteligent - Dlaczego na #wykop w tagach tematycznych jest tak pusto? Porównując z re...
źródło: comment_aybXL5yewPa19KFq9ruoYRfy5uv7ZHLR.jpg
  • 14
@Afropolon: @Ekwador2002: @Heibonna: jest w tym trochę racji, aczkolwiek zawsze wolałem przeglądać niż pisać. Moje wpisy (jeszcze z poprzedniego konta) polegały głównie na pytaniach, ale zdarzały się wpisy skłaniające do jakiejkolwiek dyskusji. Jak łatwo się domyślić, były tam dwa, góra trzy komentarze i temat się urywał. Nie chcę kopii reddita, bo równie dobrze mogę przeklejać rzeczy stamtąd tutaj. Idąc za przykładem, tag #lotr obserwują 72 osoby. W tej grupie
@Ynteligent jak wrócę do domu to może coś wymyśle :) pisałem pracę maturalna na podstawie 1 części i w ogóle jestem wielkim fanem, myślałem że zglebilem wszystko związane z tym, ale pewnie tak nie jest