Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki z racji przeprowadzki miałbym małe co nieco na rozdajo a raczej oddajo* w mieście #krakow dla osoby która chce się pofatygować i to odebrać spełniając zadanie w gwiazdce.

Sprawa dotyczy głównie #fotografia #fotografiaanalogowa #fotografiachemiczna #ciemnia

PAKIET WYGLĄDA TAK:
powiększalnik fotograficzny Meopta Opemus 5, wiernie mi służył, założone płytki na film małoobrazkowy
obiektywy powiększalnikowe, sztuk bodajże dwie lub trzy
tester do naświetleń papierów fotograficznych
zegar ciemniowy
tester do kolorów, który sobie leży bo leży
kamerę na film 8 mm wraz z pokrowcem (walizeczką) i kompletem obiektywów
jakiegoś FED`a bo mi się wala
inne rzeczy, co znajdę, ale pewnie nie będzie tego dużo

Sprzęt do wyczyszczenia, przeglądu ale ogólnie powinien być sprawny (może żaróweczka do wymiany) - dla miłośnika, przystosowany do wykonywania pozytywów monochromatycznych. Fajnie jak opiszesz mi Twój stosunek do fotografii, szczególnie tej analogowej. Niestety z ciężkim sercem rezygnowałem z tego tematu, może komuś przysłuży.

Nie ma opcji na kuriera, sprzęt jest ciężki wiec polecam przyjechać samochodem lub tramwajem z plecakiem turystycznym :) ogólnie po wcześniejszym ustaleniu możemy się umówić na Woli Duchackiej przyst. Nowosądecka (Kurdwanów)

Wyjaśnienie gwiazdki:

  • 23
  • Odpowiedz
@piozag: podejrzewam, leży u mnie już jakiś czas kurzy się niemiłosiernie - sam ani miejsca ani czasu już nie mam na ciemnie i chemikalia, wiec chętnie wymienie na pieluchy :) a pakiet bardzo sensowny
  • Odpowiedz
@cholera_jasna: a to się zgadza :) zawsze można było co nieco kogoś zaskoczyć i poczarować przy robieniu odbitek jeśli ktoś chciał zobaczyć to od drugiej strony, teraz to tylko słyszysz po zleceniu - kiedy zdjęcia, przecież pan tylko wciska ten przycisk na aparacie.
  • Odpowiedz
@sorasill: właśnie dziwne na mirko zawsze wszystko w pierwszych sekundach leci, ale z drugiej strony to na co to komuś kto robi cyfrówką to ogłoszenie jest do bardzo małej grupy osób na mirko
  • Odpowiedz
@sorasill: Mireczku dam Ci znać niedługo, możliwe że byłbym zainteresowany. Chcieliśmy na uczelni w ramach Sekcji Fotograficznej zrobić własną ciemnię żeby móc się trochę sami pobawić w analogii. W sumie nawet niedaleko bym miał, 5 min drogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz