Wpis z mikrobloga

@polanny: ja miałem to samo, windows 10 jest na tyle bezczelny, ze jak zbliza sie jakas aktualizacja to od tak potrafi sie zwiesic, byle tylko go zrestartowac. po restarcie oczywiscie zaczyna sie aktualizacja.
@polanny: tak czy siak nie polecam używanie tego. Po pierwsze to jest tak, że po prostu nie wszystkie aplikacje działają. Wolniej PC działa, bo musi renderowac na duzy ekran aplikacje.

Najlepszym sposobem jest po prostu zmniejszenie rozdzielki. Mam w lapku ekran 4k, przy czym jak ustawie taka rozdzielkę, i powiększe ekran o 150-200%, to muli strasznie... np przy przewijaniu stron :)
@Klopsztanga: Też to zauważyłem. Niby nigdzie nikt o tym nie pisze, ale czuć pewne spowolnienie systemu. Tak się zastanawiam. Jeśli zmniejszysz z 4K na równe 2K czyli podzielisz ilość pikseli równo na pół, to nie uzyskasz większego obrazu ale bez efektu rozmycia?
@polanny: hehehhe no nie jestem, ale kupiłem bo myślałem że wincyj okienek mi się zmieści na ekranie. I w sumie się nie myliłem, bo mogę mieć ich od #!$%@? ( np dla Unity3d, gdzie masz 5 typów widoków) ...

Ale... ale wtedy muszę na nie patrzeć przez lupę