Wpis z mikrobloga

Jak mieć więcej chęci i siły? Mam 20 lat a czuję się jak 60 latek. Jadę po najmniejszej linii oporu, chodzę smutny i #!$%@?, a na książce/czymkolwiek nie umiem się skupić. Wiem, że z moim łbem już dawno przenosiłbym góry, tyle że po prostu nie mam siły. Jestem zły na świat, że nie mam dziewczyny i znajomych, którzy na prawdę by mnie lubili. Wszystko mnie zniechęca i odbiera mi smak życia. Świadomość zmarnowanego czasu podkręca tempo tej karuzeli #!$%@?.
#przemyslenia #feels #prokrastynacja
  • 16
@WujekOprawca: Astronomia, meteorologia, matematyka, rysowanie, pisanie, prawie wszystko związane z IT (z zawodu informatyk ; ) ), bieganie, rower, gra na gitarze, ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem
@WujekOprawca: To nie jest problem z tym, że nie znalazł właściwej pasji, tylko z chemią mózgu. Jakby w głowie było wszystko jak trzeba, to z tych wszystkich rzeczy, które wymienił, na pewno znalazłoby się coś, w czym mógłby się spełnić. A tak to możesz podrzucać co tylko się da, a i tak nie będzie pożądanego rezultatu.

W tego typu sytuacjach problem tkwi zazwyczaj wewnątrz, a nie na zewnątrz.