Wpis z mikrobloga

@Kempes:

Guevara, Stalin i Mao potwierdzają twoje słowa.
Zabił ktoś więcej niż ci dwaj ostatni ?

Ponadto lewactwo dopiero co takie było zadowolone z zakazu wolności słowa. Ale już jak ich samych ma dotyczyć to płacz ? Ot i cała "równość" i "równiejszość".
  • Odpowiedz
Bo lewicowcy to ludzie, a nacjonaliści zachowują się jak zwierzęta.


@Luka_Wars:

Właśnie za to dostałem bana. To jak tam jesteś równy czy równiejszy ? lewacki HIPOKRYTO.
  • Odpowiedz
@Laserade: Ja, broń manie Matko Naturo, nie bronię skrajnych ruchów lewicowych bo to taki sam "rak" jak nacjonalistyczne ruchy prawicowe.
Wyjaśniłem tylko pojęcie, tak jak ja je rozumiem.
  • Odpowiedz
@Udowodnij_albo_zamilcz: możesz sie podśmiewać, ale bany za przeklinanie, gif typa z pistoletem, czy niepochlebny komentarz o organizacji nigdy wiecej i wszystko tylko i wylacznei ze strony JEDNEGO moderatora to jednak jest dosc... dziwne.

Nawet mialem bana za napisanie zartu otagowanego jako zart.
Wczoraj usuneli mi post za "atakowanie innych", tyle że ... tam nie było NIC o nikim "innym" napisane.

Dość zastanawiające.
  • Odpowiedz
@rekawolnegorynku: bo moge. Widze, ze ironicznie kompletnie nie rozumiesz idei wolnego rynku.

To, ze komus jakis produkt sie mie podoba nie oznacza, ze musi od razu rezygnowac, zamiast apelowac o poprawienie go.

Pytanie natomiast brzmi, co ty tu jeszcze robisz ns tym multikoncie.
Idz na swoje normalne konto i ujadaj z niego.
  • Odpowiedz
Każdy klient korzystający z dobrodziejstw wolnego rynku ma mnóstwo alternatyw. Jak mi 10 razy z rzędu w mcdonaldzie dadzą niedobre jedzenie, to następnym razem będę ich omijał szerokim łukiem i chodził do konkurencji. Tak działa wolny rynek i tak postępuje każda inteligentna osoba. Jeżeli ktoś wykonując identyczną czynność dostaje za każdym razem identyczny rezultat, a mimo to za każdym razem spodziewa się innej reakcji, to jest pewne określenie na taką osobę. Domyśl
  • Odpowiedz