Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #akyuun #touhou #reimuhakurei


A ja tam lubię te #nomanssky :3
Może nie jest jakaś mega wybitna i grafika trochę wbija szpilki w oko teksturami, ale fajnie tak pograć, wyluzować się oraz pozwiedzać, pokopać, poskanować i patrzeć jak się postać z statkiem rozwija :3
BlackReven - #randomanimeshit #akyuun #touhou #reimuhakurei 
SPOILER

A ja tam lub...

źródło: comment_GmMK3C2d4TIXhk2lTOkcEyCyXPlxbJ6S.jpg

Pobierz
  • 11
@BlackReven: Jak dla mnie ta gra to zwykłe oszustwo konsumenta, 60 usd za mniej niż połowę tego co miało być. Mój brat się na to nahype'ował ale po 20h potrafił się ze mną zgodzić, że to kasa w błoto.

A jak ktoś chce pograć w coś bardzo fajnego to polecam mod do Skyrima - Enderal. praktycznie nowa gra stworzona przez Niemców. Wymaga rzecz jasna Skyrima.
e.....a - @BlackReven: Jak dla mnie ta gra to zwykłe oszustwo konsumenta, 60 usd za m...

źródło: comment_stOeTEOtahFLApujBCCrDZ0X0gp4ntCp.jpg

Pobierz
i patrzeć jak się postać z statkiem rozwija :3


@BlackReven: Ja sie wczoraj wkurzylem na ten rozwoj. Rozwijalem statek, tzn szukalem jeden po drugim. Za kazdym razem jak znajdowalem nowy, to sprawdzalem go i jak byl lepszy o 1 to w poprzednim usuwalem kazda technologie by odzyskac surowce, sporo i szybko mozna kase bylo zbierac (ok 500k-1kk za statek). Doszedlem do 37 pol w statku. No i tak wczoraj mialem juz