Wpis z mikrobloga

Sportowe świry lubiące sie trochę #!$%@?ć, mam pytanko: chciałem sobie kupic worek treningowy i jakieś rekawice, bo idzie jesień, zaraz trzeba będzie ograniczyc rower bo deszcze niespokojne sie zaczną, a poruszałbym się chętnie. Bieganie śmierdzi #!$%@? więc odpada, poza tym mam kłopot ze stopą ktory odnawia mi się podczas biegania, a wyczytałem, że praca z workiem i nawet te 30 minut intensywnego bicia jest skuteczniejsze dla podtrzymania kondycji niz bieganie, bo worek jest bardziej ogólnorozwojowy, mam rację? na pewno mam. Teraz pytanie:

Jaki worek wybrac mniej więcej wiem ( wielkość, waga i tak dalej) chodzi mi o cos nie dużego bo na taki duży nie mam aż tyle miejsca, czy muszęna cos konkretnie zwracać uwagę przy wyborze, czy może jak dla takiego nooba jak ja wystarczy pierwszy z brzegu jak ten: http://allegro.pl/worek-bokserski-rekawice-bokserskie-zestaw-ring-i5170270003.html

Jakie rękawice? myslałem nad takimi treningowymi bez placów coś ala te których używają w MMA? cos niedrogiego może mi ktos polecić?

Czy do takich rękawic muszę mieć taśmy bokserskie na dłonie?

czy trenować boso? czy na stopy należy nawijać jakieś taśmy? a może buty?

Dziekuję za odpowiedzi, pomoc i okazane miłosierdzie.

zawołam @urwisjakichmalo bo chyba lubi sie #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #boks #mma #sport
  • 18
  • Odpowiedz
  • 9
@Obserwator_z_ramienia_ONZ to według mnie proponowałbym się wybrać na miesiąc lub 2 na jakieś treningi żeby zapoznać się z techniką bo #!$%@? w worek dla samego #!$%@? przyniesie więcej szkody jak pożytku, w kontekście kontuzji i wyrobienia nieprawidlowych nawyków.
  • Odpowiedz
@keltan: twoja rada cos mi przypomniała i zamiast odpowiedzi na moje pytania, takich wpisów sie spodziewałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

''Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki
  • Odpowiedz
  • 0
@Obserwator_z_ramienia_ONZ nawet klepaniem możesz się popsuć. Naprawdę lepiej poszukać sekcji, grupy - cokolwiek. W dużej ostateczności filmy na yt. 30 minut intensywnego bicia to bardzo dużo. Podejrzewam, że po 3-5 minutach będziesz wypruty
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ Wolę ci dać porządna radę niż masz potem płakać. Mam kumpla kupił sobie kettle i stwierdził że poradniki internetowe bardziej mu pomogą niż profesjonalista który nauczy go podstawowej techniki, pół roku później #!$%@? kręgosłup, rehabilitacja i koniec przygody z kettle. To nie ma polegać na tym że Cię chce zniechęcić ale w pewnych przypadkach technika ma niebagatelne znaczenie, to fajnie żebyś był tego świadom.
Najmniejsze szanse na #!$%@? sobie czegokolwiek będziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@mikkio wbrew pozorom wykonywanie swingow, jednoracz bądź oburącz przy nieprawidłowej technice w dłuższej perspektywie zrobi Ci krzywdę.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ ja polecam Masters y wygodne i trwałe do 100 zł kupisz, kup możliwie duże - mniejsze ryzyko kontuzji i zawsze zakładaj owijki bo po dwóch uzyciach rękawice będą smierdzialy, ewentualnie zamiast owijek możesz za 5 zł kupić takie szmatki na ręce
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Poprzednicy już napisali to co powinno być napisane, czyli, że zaczynanie bez opieki kogoś kto nauczy Cię techniki jest nierozsądne, ale skoro to już zostało napisane to nie będę tego powtarzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Jaki worek wybrac mniej więcej wiem ( wielkość, waga i tak dalej) chodzi mi o cos nie dużego bo na taki duży nie mam aż tyle miejsca, czy muszęna cos konkretnie
  • Odpowiedz