Wpis z mikrobloga

Mirki chciałyby usłyszeć tłumaczenie stuleja-pedofila, który na 6obcy zapraszał na seks mojego kolegę podszywającego się za 12 letnią Anię? Zapewniam, że materiał mocno rakowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusować, a jak będzie zainteresowanie to wstawię i zawołam w wolnym czasie
#niewiemjaktootagowac #rakcontent
  • 77
  • Odpowiedz
Podszywanie się pod 12 letnią Anię i "łowienie pedofilów" jest tak samo chore i obrzydliwe i jak szukanie 12 letnich Ań i umawianie się z nimi na seks.


@Viddy: Przeanalizujmy

Umawianie się z dziećmi na seks - krzywda dzieje się dziecku
Podszywanie się pod dzieci i łowienie pedofilów - nie tylko nikomu nie dzieje się krzywda, ale może dojść do postawienia przed wymiarem sprawiedliwości kogoś kto podjął realne działania w celu
  • Odpowiedz
@Kraker245: Nie bronię w żaden sposób pedofilów.

Zacznijmy od tego, że karalne jest jest jedynie UDOLNE przygotowanie przestępstwa pedofilskiego. W polskim prawie karnym nie jest karalne umawianie się (choć tu umawiania się nie było) z dorosłym człowiekiem myśląc, że jest to dziecko. Tego typu sytuacja jest nieudolną próbą złożenia propozycji seksu małoletniemu, bo gdy w rolę dziecka wciela się osoba dorosła, to pedofil nie wyczerpuje znamion przestępstwa polegającego na składaniu
  • Odpowiedz
wieczna beka z ludzi, którzy przeprowadzają prowokacje podając się za dzieci xDD chore prawie tak samo jak pedofilia. #!$%@? z tego będzie bo tylko policja może przeprowadzać prowokacje, a nawet te legalne nie są podstawą do oskarżenia o pedofilię.
  • Odpowiedz
@Obscured: To słuchajcie, ja miałam podobną sytuację. Siedzieliśmy z chłopakem na 6obcy i śmieszkowaliśmy sobie z ludzi. Pojawił się jakiś łasy na wdzięki małych dziewczynek chłop, któremu bardzo zależało na rozmowie przez fb. Napisaliśmy do niego z fejkowego, męskiego konta (tłumacząc się, że to konto brata). On nie chciał uwierzyć i kazał wysłać jakieś gorące fotki na dowód. Wysłaliśmy pierwsze lepsze zdjęcie z google grafika, które wyglądało na własnoręcznie robione.
  • Odpowiedz