Wpis z mikrobloga

Mirki chciałyby usłyszeć tłumaczenie stuleja-pedofila, który na 6obcy zapraszał na seks mojego kolegę podszywającego się za 12 letnią Anię? Zapewniam, że materiał mocno rakowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusować, a jak będzie zainteresowanie to wstawię i zawołam w wolnym czasie
#niewiemjaktootagowac #rakcontent
  • 77
  • Odpowiedz
ale wiesz, że koleżanka to robiła dla beki i nie spodziewała się spotkać pedofila/efebofila/miłośnikadzieci czy jak tam to nazwać


@Obscured: Ach, jak dla beki to nie ma sprawy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udawanie dziecka to też #!$%@? umysłowe, co prawda nie
  • Odpowiedz
@xeeeeeeenu: a ja wiem, może chciała zobaczyć reakcję ludzi. Czepiasz się tak jak niektórzy politycy, którzy zostali nagrani, a ich reakcją było "kto to nagrał i jaki miał w tym cel". Tu chodzi tylko o efekt końcowy, czyli co wypłynęło.
  • Odpowiedz
: szukaj więcej idiotycznych nazw wszystkiego i się wymądrzaj. Seks z 12latką to zwykła pedofilia jakkolwiek kto by to nazwał tłumacząc się, że seks z 12-latką to wcale nie to samo co z 8-latką i on nie życzy sobie nazywać siebie pedofilem, tylko jakimś ujwiecofilem. Weź sobie daj spokój człowieku


@Norskee:
Proszę, oto ignorancja po raz kolejny jest najlepiej ocenianym wpisem na Wypoku. To nic, że @hacerking: nie oceniał moralnej strony czynu tego kolesia, lecz uściślił tylko kwestię nomenklatury. Wypok wydał wyrok.
To jakby pisać "spolegliwy" w znaczeniu "uległy" i się kłócić z kimś, kto napisał, że to słowo znaczy "godnego zaufania". Albo chorego psychiczne nazywać opętanym, bo w sumie podobne zachowanie,
  • Odpowiedz