Wpis z mikrobloga

#android #samsung
Mam taki mały problem z samsungiem i jego svoice. Otóż przed resetem telefonu, miałem ustawione że po naciśnięciu w #parrot w samochodzie. Uruchamialo mi się ok google. I mogłem normalnie przez zestaw samochodowy wysyłać sms dzwonić itp. A teraz z automatu uruchamia się #!$%@? i niepotrzebny svoice. Pamiętam że kiedyś za pierwszym razem jak wcisnelem przycisk na parrocie to na tel zapytała mnie jaka apke otworzyć Google czy svoice. A teraz mimo zerwaniu ustawień domyślnych apek dupa
  • 9
@sirpingus s voice wyłączyłem i dupa nie chce ok google działać nawet się nie uruchamia, po prostu przycisl na parrocie nie uruchamia apki na telefonie. Cholera a to była zajebiste sprawa, mogłeś przez zestaw sluchawkowy wysyłać wiadomości na FB,whatsapa,zwykle itp..
Już mnie #!$%@? ten android, za każdym razem działa jak chce. Chyba trzeba się przesiąść na #ios
@muak47: Nie Android a jego adaptacja szajsunga z jego bloatware.
W starszych wersjach wyszukiwanie głosowe Google i asystent głosowy były osobnymi aplikacjami.
Nie wiem czy jakoś na to nie wpłynęła aktualizacja wyszukiwarki. Na pewno do dzisiaj nie działa Ok Google w języku polskim w obrębie całego urządzenia, chociaż może jest do tego moduł Xposed czy coś.
@sirpingus ale jeszcze wczoraj było wszystko ok, naciskam zielona słuchawkę w parrocie, włącza się ok google i dyktuje. Ale zachciało się przeczyscic tel no i mam za swoje. Wcześniej jak naciskalem na parrocie zielona słuchawkę to na tel pytał co użyć google now czy svoice no i wybierałem s voice. Teraz po przywróceniu fabryczny itp... nie pyta tak jakby andek nie wykrywal naciśnięcia przycisku w bt.
@Rak-Pustelnik zrobię już dawno
Zresztą svoice nie miał uprawnień jako aplikacja domyślna, co mnie zdziwiło czemu nie ma a się uruchamia
#!$%@? z androidem jestem od samego jego początku, do tej pory nigdy mnie tak nie #!$%@?