Słuchajcie świry co tu się odjebuje w tym Opolu...
Poszłem dzisiaj na Odrę. Takom z Wartą.
Odra sobie lideruje i ostatnio bawi się w blitzkriegi. Jak nie gol w 10 sekundzie z Warszawiokami to prowadzenie w 5 minucie 0:2 w jakimś Morągu Elblągu, jeden #!$%@?. Druga liga, nic specjalnego, lecimy do Ekstraklasy w poważny futbol i nie ma się czym tutaj jarać.
No i zaczyna się ten mecz. Po 35 sekundach meczu zaczęły się gwizdy bo ja #!$%@? ile można siedzieć i pić dwuprocentowe piwo. Na szczęście te patałachy w 58 sekundzie strzeliły na 1:0 to można było już skupić się na kiełbasie, takiej z grilla. Do 8 minuty stadion czekał na drugiego a do 37 na trzeciego gola. Tendencja spadkowa w #!$%@?, aż się zacząłem niepokoić. W przerwie w strefie gastro wszyscy załamani bo każdy widzi, że w tym klubie nie dzieje się dobrze. Kiełbasa jakoś nie wchodzi a i piwo jakieś cieplejsze się wydaje. Żeby nie obgryzać paznokci z nerwów to zjadłbym chociaż słonecznik ale nie można #pdk. Nawet się jakoś nie spieszyliśmy na drugą połowę bo z taką grą kolejna bramka nie padnie wcześniej niż w 65 minucie... No i strzelili... w 70. No ale nie bądźmy zachłanni. Nawet spoko, 4:0 to już można się uśmiechnąć.
I nagle jak w 90 minucie #!$%@? Poznanioki strzeliły na 4:1 to mi łzy z oczu poleciały. Padaka straszna. I #!$%@? tłumaczenie, że gramy juniorami bo punkty JuniorPro a skrzydłowi to mają po 13 i 14 lat. Junior srunior. Tak mi smutno było, że nawet nie gwizdałem ze wszystkimi. Pół stadionu gwiżdże a drugie pół krzyczy do piłkarzyków na zmianę "#!$%@? mać! Odra grać!" i "Nie chce się grać, nie chce się grać, nie chce się grać to #!$%@?ć!".
Ja tylko napisałem na Ćwierkaczu i Fejsbuniu #furlepaout i poszedłem w stronę samochodu.
- Co, nic nie grali? - mówi jakiś znajomy głos za mną.
- A no, padaka motzno - odpowiedziałem.
Otarłem łzy i poznałem ziomka. To był Prezydent Andrzej Duda. Objął mnie przyjacielsko ramieniem.
- jak żyć Panie Prezydencie? - pytam,
- chodź obejrzymy razem Legię, takom z Arką. Arka to beniaminek a Legia jest w formie, gra w Lidze Mistrzów, na pewno zagra widowiskowo i kilka bramek padnie.
No to idziemy z Andrzejem do Warki obejrzeć prawdziwy futbol. Elo!

#pasta #duda #heheszki #mecz #odra #opole #legia #pilkanozna #2liga #ekstraklasa