Wpis z mikrobloga

4 484 - 1 = 4 483

Tytuł: Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren
Autor: Gerald Brittle
Gatunek: Literatura Faktu

⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆⋆

Nigdy nie byłam osobą mocno religijną, ostatnio nawet zaczynałam mieć wątpliwości co do wiary w Boga. I powiem wam szczerze, że ta książka przywróciła moją wiarę. Wstrząsnęły mną opowieści demonologów, opisy i zdjęcia nawiedzonych domów i ludzi. Duchy i demony na prawdę istnieją. Pewnie niektórzy powiedzą, że to wcale nie duchy, że da się to racjonalnie wyjaśnić. Moim zdaniem to wszystko jest prawda. Ciągle jestem w lekkim szoku. Nie bałam się czytając i nie boję się teraz, chociaż spodziewałam się tego przed zabraniem się do książki. Ciężko uwierzyć w niektóre historie, są tak bardzo nieprawdopodobne. Jak dla mnie 10/10
Polecam tę książkę wierzącym i niewierzącym.

#bookmeter
krolka89 - 4 484 - 1 = 4 483

Tytuł: Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren
Autor: Gera...

źródło: comment_BW9hGZWYfUK8beotK7VUcHDWbcIjW7R8.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@krolka89: dla mnie pieprzenie , odsluchalem kilkanascie minut nagran annelisy michele to jest dopiero horror ale zebym wracal do wiary ? Nie powiedzialbym . Raczej wroce jak zaczne po prosru niec ochote porozmawiac z kim w kosciele. Miapem taka potrzebe z tyd temu ale minelo xd
  • Odpowiedz
@krolka89 trzeba cię wystraszyć byś uwierzyła? Historie Warrenów zdawały się być bardzo naciągane, czemu w erze kamer full hd nie ma żadnych dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych?
  • Odpowiedz
@erajwa: Dlatego, ze sa inne nagrania i zdjecia. A
W cywilizowanym świecie latają krzesła, tapczany, słoniki rozbijaja się i składają z porcelany, analiza krwi że ściany ujawnia, że nie jest to substancja pochodzenia organicznego ani nieorganicznego czyli magia, cuda. Lewitacje, na 2,5 m wys bez linek i sznurów, platform, deszcz znikąd, dym znikąd i rzyganie kotem, trzęsienie ziemi, stacja sejsmologiczna nie potwierdza. To właśnie dzieje się na świecie. Nie nawiedzonych normalnych.
  • Odpowiedz
@erajwa: Nie takie rzeczy ludzie widzieli.Wilkołaki są prawdą, wielu ludzi widziało, polecam Paranormal Witness dokumentalny program, dwa autentyczne przypadki. Porwania przez UFO Travisa Waltona. Polecam A Haunting. Duchy istnieją, a Stephen Hawking jest teraz w innym wymiarze. Z książek naukowych zamiast Delusion God Dawkinsa czy Magię rzeczywistości czy też "Ślepego" zegarmistrza polecam życie sprzed życia Jima B. Tuckera, 1000 przypadków reinkarnacji dzieci i Wędrówka dusz Michaela Newtona. Nie polecam Ci pseudo
  • Odpowiedz