Wpis z mikrobloga

#fotografia #canon #aparatfotograficzny
Jak kupiłem mojego A700 już lata temu, to strasznie żałowałem, że się nie wstrzymałem. Kolejne modele miały stabilizację, która - jak ostatnio testowałem - jest bajeczna. Poza tym obsługuje tylko do 2GB karty :( I podczas ostatnich wakacji, gdyby nie lapek, to by mi zaczęło brakować miejsca.

Stwierdziłem, że na mały upgrade mnie stać... Tylko co wybrać lepiej: A720 czy A650 ? Mam trochę szkiełek i szmerów bajerów do tego, więc nie bardzo widzi mi się obecnie przesiadka na coś nowego, tym bardziej, że aż tak ostro nie pstrykam zdjęć. Parametrami A650 lepszy, ale podobno matryca szumi bardziej, poza tym aż 4 baterie trzeba i ma słabszą lampę. No i pierwsze modele ponoć miały jakąś wadę fabryczną... A trudno znaleźć używkę gdzieś w okolicy, żeby móc sprawdzić też na miejscu, czy wszystko gra.
  • 7
@Dzyszla: Zrozumiałem że masz szklarnie od 700d ( ͡° ͜ʖ ͡°) a A wkradło się przez pomyłkę
ile masz funduszy?
filtry podejdą zapewne i do innego aparatu z taką samą średnicą gwintu
@muak47: Chciałbym się zmieścić w 120-150, ale jakby był bardzo dobry stan (prawie nówka), to i do 200 się szarpnę.
Sporo tego jest na ebayu, ale ceny te same, co w PL, tyle że w $.

Chodzi o serię PowerShot A, nie EOS :)