Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra, założyłem wczoraj w nocy konto na tinderze i mam kilka pytań co do działania.
(korzystam z 6tin na windows phone jeśli to ma jakies znaczenie)
1. Jeśli polajkuję jakąś dziewczynę i wyłączę tindera a ona po kulku godzinach też mnie polajkuje to jak się pokazuje powiadomienie? Od razu po zalogowaniu wyskakuje jakaś lista czy coś? Na razie miałem 2 matche i wyskoczyły od rauz potem jak ja zaakceptowałem czyli to ja byłem tą osobą lajkującą później. Jak wyglądają powiadomienia, wyskakują w telefonie jak jest zminimalizowana czy trezeba sprawdza aplikację?
2. Podobno są jakieś limity lajkowania. Chyba 100 i trwa 12 godzin? Jak to jest liczone, po 12h od razu odblokowuje się 100 nowych lajków?
3. Jakie są mechanizmy wyświetlania? Najpierw te co mnie polajkowały czy te najbliżej, czy random? Słyszałem coś że niby wyświetla ludzi o zblizonym poziomie atrakcyjności xD
4. Jeśli ja ustawię jakiś rpzedział wiekowy np. 20-25 i odległość np. do 30km to czy ja się wyświetlam 27 latkom oddalonym o 40km?
#tinder #windowsphone #bojowkawindowsphone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: na Windowsa jest jeszcze w sklepie Timber, ale 6tin to najlepszy wybór - twórcą jest Rudy Huyn, jeden z bardziej znanych deweloperów na Windowsa.

Jeśli masz Windowsa 10, to obie apki możesz też pobrać na PC. Polecam to zrobić, więcej widać :)

Z takich ciekawszych funkcji, które są w tej apce od zawsze, to przydatna jest możliwość automatycznej zmiany lokalizacji, albo wybranie jej ręcznie z mapy i możliwość cofnięcia głosu